⚾ „Jayhawks“ išvyksta į Naująjį Orleaną trijų žaidimų serijai – Kanzaso „Jayhawks“


LAWRENCE’as, Kan. –
Kanzaso beisbolo komanda šį savaitgalį keliaus į Big Easy, kad susitiktų su Naujuoju Orleanu trijų rungtynių serijoje Maestri Field stadione. KU praėjusį savaitgalį Korpus Kristyje, Teksase, iškovojo serijos pergalę prieš Ilinojaus valstiją.

Serialo pergalė buvo šeštas kartas per pastaruosius septynis sezonus, kai „Jayhawks“ pirmąjį savaitgalį laimėjo 0,500 ar didesne pergale. Kanzasas penktadienį laimėjo 4:2 ir šeštadienį 12:1, o sekmadienį serijos finale pralaimėjo 7:1.

Aikštelės personalas turėjo solidų atidarymo savaitgalį – bendras trijų rungtynių ERA rodiklis buvo 2,67. Septyni iš devynių ąsočių, išlindusių iš bulių, neleido bėgti.

Šį savaitgalį Kanzasas naudos tą pačią rotaciją. Penktadienį kamuolį gaus „Redshirt“ vyresnysis dešiniarankis Cole’as Larsenas, šeštadienį – „Redshirt“ antrojo kurso dešiniarankis metėjas Ryanas Vanderhei, o sekmadienį savaitgalį užbaigs antro kurso kairiarankis stiebas Samas Brady.

Antrojo kurso trumpalaikis žaidėjas Maui Ahuna sieks sustiprinti savo stiprų pradžios savaitgalį, kai pasiekė 0,500 / 0,538 / 0,750 (6 už 12), surinkęs dvigubą, trigubą, tris atkovotus kamuolius ir tris važiavimus. „Redshirt“ vyresnysis gaudytojas Nolanas Metcalfas taip pat turėjo gerą pirmąją seriją, atmušdamas .400 (4:10) su dvigubu kamuoliu ir trimis rez. perd., o antro kurso antrojo kurso žaidėjas Tavianas Josenbergeris surinko penkis atmušimus.

Visi trys žaidimai šį savaitgalį bus tiesiogiai transliuojami nemokamai UNOPrivateers.com, o tiesioginis garsas bus pasiekiamas Jayhawk Sports Network svetainėje KUAthletics.com ir Kanzaso Jayhawks programėlėje.

Kanzasas grįš į Hoglund Ballpark kitą trečiadienį, kovo 2 d., kur 15 val. CT namuose su Misūrio valstijos „Bears“. Bilietus į namų atidarymą galite įsigyti čia. Žaidimas taip pat bus pasiekiamas Big 12 DABAR ESPN + ir Jayhawk sporto tinkle.

.

Leave a Comment