1-ojo leidimo bazinis rinkinys „Mewtwo“, skirtas aukcionui „Heritage“.

|

„Heritage Auctions“, aukcionų namai, esantys Dalase, Teksase, daugiausia dėmesio skiriantys aukcionų partijoms ir aukcionams, pirmiausia susijusiems su komiksais, vaizdo žaidimais, prekybos kortelėmis ir kitais panašiais kolekciniais daiktais, išleido retą pirmojo leidimo „Mewtwo“ kopiją iš Bazinis rinkinys Pokémon prekybos kortų žaidimas aukcione! Ši Mewtwo kopija pagal CGC įvertinta kaip 9 kalykla. Būsimieji konkurso dalyviai turės tik iki antradienio, vasario 1 d., pateikti pasiūlymą dėl šios galingos ir vertingos „Psichic“ tipo kortelės. Pokémon TCG.

Priekinis 1-ojo leidimo pagrindinio rinkinio Mewtwo kopijos paviršius iš Pokémon TCG. Šiuo metu galima įsigyti aukcione Heritage Auctions svetainėje.

Būdamas legendiniu pokemonu, Mewtwo yra išskirtinė rūšis žaidimo istorijoje, nes tai yra genetiškai modifikuotas padaras, beveik nesigailintis ar empatiškas žmonėms dėl jų nusižengimų, dėl kurių jis buvo sukurtas. Tai vieno iš svarbiausių pokemonų franšizės istorijoje Mew, kuris laikomas kūrybos dievybe (tačiau mažiau nei Arceus, padaras, kuris žaidime sukūrė visatą), klonas. Be to, pagal daikto aukciono sąrašą Heritage Auctions svetainėje:

Šioje kortelėje pavaizduotas Pokémonas buvo pagrindinis filmo antagonistas Pokémonas: pirmasis filmas, Mewtwo! Filme Mewtwo yra genetinis Mew dublikatas, sukurtas piktosios organizacijos „Team Rocket“. Atkreipkite dėmesį, kad šią kortelę įvertino CGC ir jai buvo suteiktas 9 kalyklos laipsnis su šiais porūšiais: 9 centravimas, 9 paviršius, 8,5 kampai, 9 kraštai. Kenas Sugimoris.

1-ojo leidimo bazinio rinkinio „Mewtwo“ kopijos iš „Pokémon TCG“ galinis paviršius.  Šiuo metu galima įsigyti aukcione Heritage Auctions svetainėje.
1-ojo leidimo bazinio rinkinio „Mewtwo“ kopijos galinis paviršius Pokémon TCG. Šiuo metu galima įsigyti aukcione Heritage Auctions svetainėje.

Jei norite susipažinti su šiuo nuostabiu Pokémon TCG kortelę, prašome atkreipti dėmesį, kad jai pasiūlymą pateikti turėsite tik iki antradienio, vasario 1 d. Šios kortelės aukciono sąrašą galite rasti „Heritage Auctions“ svetainėje spustelėję čia. Sėkmės!

Paveldas remiamas
Paskelbta: Kortų žaidimai, Žaidimai, Paveldo remiamas, Pokémon TCG, Stalviršis, Pakrantės burtininkai | Pažymėti: 1-asis leidimas, aukcionas, bazinis rinkinys, paveldo aukcionai, „Mewtwo“, „pokemon“, TCG

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment