10 geriausių „Android“ žaidimų „Google Play“ parduotuvėje

Kalbant apie „Android“ žaidimus mobiliesiems, kuriuos galima rasti „Google Play“ parduotuvėje, esame išlepinti. Beveik sunku rasti geriausius, nes nėra labai daug žaidimų, iš kurių galite pasirinkti, kad ir kokio žanro norėtumėte. Taigi čia yra mūsų populiariausių „Play“ parduotuvės žaidimų pasirinkimas. Mes pasirinkome mišrų pirmojo asmens šaudyklės, galvosūkių, kortų žaidimų, strateginių žaidimų ir kt. Daugelis gali žaisti nemokamai, todėl atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite mums atlikti rekomendacijos užduotį.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift yra 5v5 MOBA kovinis žaidimas. Mobilioji versija buvo perkurta su atnaujintais valdikliais ir naujais atitikmenimis. Galite susiburti su draugais turnyruose ir lygos čempionų tituluose. „Google Play“ parduotuvėje jis buvo nominuotas kaip vienas geriausių konkurencingiausių metų „Android“ žaidimų ir yra nemokamas. Geriausias dalykas yra tai, kad jis pateikiamas be jokių skelbimų.

Negyvas paleidiklis 2

Tai zombių pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, ir jūs atspėjote teisingai; mėgstamiausia tarp internautų. „Play“ parduotuvės kūrėjai jį apibūdina kaip „nepertraukiamą FPS Action Zombie Shooter“ žaidimą. Iki šiol jį atsiųsta įspūdinga 110 mln. Jis turi trumpą misijos žaidimą, kuris yra palankus žaisti mobiliajame telefone.

Asfaltas 9: legendos

Tai kelių žaidėjų „Gameloft SE“ gatvės automobilių lenktynių žaidimas. Didelio oktaninio skaičiaus lenktyninius automobilius su intuityviais valdikliais lydi puikus garsas. Pagrindinis akcentas – 53 prekių ženklais pažymėti tikri gamintojų automobilių modeliai.

Labirinto mašina

Tai savo ruožtu pagrįstas galvosūkių žaidimas. Tikslas yra pabėgti iš mūšio lauko su plytelėmis, turinčiomis supergalias perduoti tiems, kurie ant jų stovi. Galite gauti kardą, galimybę sušalti ar kitą šovinį. Jūsų žingsnis perkelia kitus, todėl tai tampa sudėtinga. „Maze Machina“ reikalauja į šachmatus panašios strategijos ir mąstymo galios, kad galėtų atlikti ėjimus.

Rummy ratas

„Rummy Circle“ figūruoja populiariausiuose internetiniuose Indijos romo žaidimuose „Play“ parduotuvėje. Rummy yra neabejotinai mėgstamiausias Indijos kortų žaidimas, o internetinė romo versija pritraukia milijonus žaidėjų tam tikrą dieną. Yra daugiau nei 30 milijonų registruotų „Rummy Circle“ žaidėjų ir jūs galite žaisti Indijos romį internete su geriausiais iš jų. Galima dalyvauti turnyruose ir konkursuose, o tai pakelia įsitraukimo lygį.

RummyCircle Žaisk Rummy žaidimą

Be to, visos operacijos platformoje yra saugios. Platforma suteikia suasmenintą žaidimo patirtį su įgūdžių matavimo duomenų prieiga, kuri padeda strategijoje. The internetinis romo žaidimas yra kaip neprisijungus versija.

Solitaire

Jei kalbame apie kortų žaidimus, negalima nepaminėti Solitaire. Siūloma daug žaidimo versijų – nuo ​​klasikinės įvairovės iki Solitaire Grand Harvest, kuriame žaidimas kortomis derinamas su Farmville. „Solitaire“ yra daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų ir, jei norite, galite nemokamai žaisti su pirkiniais programoje. Jis buvo paskelbtas numeriu 1 „Klondike Solitaire“ žaidimu „Android“.

Tarp mūsų

Tai paprastas kelių žaidėjų žaidimas, labai populiarus tarp jaunosios kartos. Komandos nariai yra įstrigę erdvėlaivyje ir turi atlikti užduotis. Esmė ta, kad tarp jūsų yra apsimetėlis. Kai kas nors paskelbiamas apsišaukėliu, tas asmuo turi visus nužudyti. Žaidėjai netgi gali pašalinti narį, remdamiesi įrodymais ir balsų dauguma.

Minecraft

Populiarus amžinai žaliuojantis žaidimas, pasižymintis retro „statybos“ patrauklumu. Palaukite savo vaizduotę ir sukurkite paprastą dėžę, kurioje tilps pilis. Mobilioji versija palaiko kryžminį palaikymą, o tai reiškia, kad galite susisiekti su draugais naudodami pultus ir asmeninius kompiuterius.

Tuštybė

Vainglory yra MOBA žaidimas, panašus į labai konkurencingą DOTA 2.
Prielaida ta pati; lenktynės tarp šaulių tūzo herojų komandos, siekiant valdyti žemėlapiuose nurodytas sritis. Komandos nariai ar herojai turi savų keistenybių ir trūkumų, kurie prideda arba atbaido nuo komandos stiprybės. Taigi, kaip ir realiame gyvenime, visi turi susiburti, kad suplanuotų laimėjimą.

Stardew slėnis

Stardew slėnis maloniai nustebino. Tai nepriklausomas žaidimas, kuris užkariavo širdis savo unikaliu dizainu. Tai ūkininkavimo žaidimas, kuris įpina visą socialinę ir kultūrinę egzistencijos aplinką. Čia laukia mūšiai, susirėmimai, kūryba ir paprasti interaktyvūs žaidimai.

Leave a Comment