2021 m. gruodžio mėn. „CooTek Love Fantasy“ atsisiųsta daugiausiai atsisiųstų „iOS Chinese“ užjūrio žaidimų sąraše, pranokdama PUBG ir Genshin poveikį

ŠANHAJUI, sausio mėn. 28, 2022 / PRNewswire / – Love Fantasy, mobilusis žaidimas, kurį investavo CooTek (Cayman) Inc. (NYSE: CTK) („CooTek“ arba „Įmonė“) atsidūrė daugiausia atsisiųstų „iOS Chinese Overseas“ žaidimų sąrašo viršuje. 2021 m. gruodžio mėn, su 2,5 mln. atsisiuntimų ir 216,5% daugiau nei per mėnesį. „Google Play“ jis užėmė antrąją vietą labiausiai atsiųstų Kinijos užjūrio žaidimų sąraše, o atsisiuntimų skaičius per mėnesį padidėjo 238,1%.

„Love Fantasy“ skirta moterų mobiliųjų žaidimų žaidėjoms. Remiantis sprogstamu žaidimu „Match-3“, žaidimas papildė interaktyvią meilės istoriją, kuri dera su šiuolaikinių moterų gyvenimo, romantikos ir karjeros ieškojimais. Nuo pat pristatymo „Love Fantasy“ sulaukė daug gerų atsiliepimų ir sulaukė aukštų vartotojų įvertinimų – 4,9 balo iš 5 Programėlių parduotuvė ir 4,8 iš 5 „Google Play“ parduotuvėje.

Kai jis buvo išleistas, „Love Fantasy“ tapo Nr. 1 sprogstamasis žaidimas keliose kategorijose, įskaitant atsitiktinį, galvosūkių sprendimą ir 3 rungtynes, dėl savo turtingo siužeto, įvairių personažų ir išskirtinių vaizdų. Teikdama aukštos kokybės turinį ir naudodama atsitiktinį sudėtinį žaidimą, „Love Fantasy“ pagerino naudotojų įsitraukimo rodiklį ir ketinimus pirkti programoje, kartu išlaikant pajamų gavimo programoje (IAA) pranašumus.

Žaidimų studijos, į kurias investavo „CooTek“, 2021 m. padarė daug proveržių. „Catwalk Beauty“ ir „Truth Runner“ – paprasti mobilieji žaidimai – užėmė JAV „iOS“ žaidimų diagramos viršūnę. Šie pasiekimai parodo unikalias „CooTek“ naudotojų įžvalgas ir išskirtines MTTP bei platinimo galimybes. Bendrovė ir toliau taikys šią metodiką daugeliui kitų žaidimų tipų.

Ateityje „Smillage“, puiki žaidimų studija, kurią investavo „CooTek“, ir toliau optimizuos „Love Fantasy“ turinio siužetą, vizualinio meno dizainą ir žaidimo patirtį. „CooTek“ užjūrio žaidimų verslas nuolat tyrinės daugiau mobiliųjų žaidimų tipų. Kartu su patentuotų žaidimų kūrimu Smillage oficialiai pradėjo leidybos verslą 2021 m. antroje pusėje, todėl daugiau kūrėjų žaidimų buvo išleista ne Kinija. „Smillage“ išleistas parkūro žaidimas „Hotties Up“ pateko į JAV „iOS“ žaidimų diagramos geriausių trejetuką praėjus kelioms dienoms po pasirodymo. Tai rodo, kad „Smillage“ ne tik turi stiprių savarankiško tobulėjimo galimybių, bet ir padeda partneriams tobulinti savo kūrybiškumą ir žaidimų gamybos galimybes bei kurti aukštos kokybės žaidimus.

Apie CooTek (Cayman) Inc.

„CooTek“ yra mobiliojo interneto įmonė, turinti pasaulinę viziją, siūlanti daug turinio mobiliąsias programas, daugiausia dėmesio skiriant trims kategorijoms: internetinei literatūrai, scenarijaus turinio programėlėms ir mobiliesiems žaidimams. „CooTek“ misija – suteikti visiems galimybę sklandžiai mėgautis atitinkamu turiniu. „CooTek“ į vartotoją orientuotas ir duomenimis pagrįstas metodas leido jai išleisti patrauklius produktus, kad užfiksuotų nuolat besikeičiančius mobiliojo interneto naudotojų turinio poreikius, ir padeda greitai pritraukti tikslinius vartotojus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie CooTek, apsilankykite https://ir.CooTek.com.

Dėl investuotojų klausimų kreipkitės:

CooTek (Cayman) Inc.
Ponas. Robertas Yi Cui
El. paštas: [email protected]

ICA investuotojų santykiai (Azija) Ribotas
Ponas. Kevinas Yangas
Telefonas: + 86-21-8028-6033
El. paštas: [email protected]

ŠALTINIS CooTek (Cayman) Inc.

.

Leave a Comment