2022 m. „Arena of Valor“ pristato pirmąjį didelį atnaujinimą su nauju personažu, žaidimu ir dar daugiau

„TiMi Studio Group“ ir „Level Infinite“ paskelbė apie pirmąjį didelį šių metų „Arena Valor“ (AoV) atnaujinimą – jų populiariausią 5v5 MOBA žaidimą mobiliesiems. Žaidėjai gali tikėtis naujo herojaus Yue su pavasario lietaus festivalio, „Supremacy Blitz“ ir kt. atnaujinimais.

Naujausiame „Arena of Valor“ (AoV) atnaujinime žaidėjai gali sužinoti daugiau apie kilmingąją princesę Yue iš tolimos Drakonų Karalystės. Būdamas fiksuoto taško snaiperio magas, Yue gali pridaryti niokojančios žalos vidurio puolėjams, naudodamas savo būrimo gerbėją. Nors bet kuriuo mūšio momentu jis laikosi savo, ryškiausiai jis šviečia vėlesniuose žaidimo etapuose, taikydamasis į savo nesąmoningus priešus iš toli.

AoV pavasario lietaus festivalyje taip pat yra naujas teminis žemėlapis su regionine veikla. Šis renginys sveikina naują žaidimo būdą, vadinamą Supremacy Blitz, leidžiantį žaidėjams su tuo susidurti per vieną mačą su trumpesniu prisikėlimo laiku, daugiau patirties ir aukso. Režimas taip pat apima dvidešimt herojų su patobulintais įgūdžiais.


Be to, naujausias atnaujinimas papildo žaidimo sistemos patobulinimus, tokius kaip supaprastintas mokymosi procesas, reitinguojamas sezonas su specialia tema, funkcija „Akimirkos“ ir kt.

Jei trokštate dalyvauti visose šventėse, „Arena of Valor“ galite atsisiųsti iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas pirkimo programoje žaidimas. Taip pat galite prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją, arba apsilankykite oficialioje svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos.

Ar ieškote daugiau MOBA pavadinimų, kuriuos galėtumėte pasiekti savo mobiliajame įrenginyje ir išbandyti savo įgūdžius? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 10 geriausių MOBA žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąrašą?

Leave a Comment