2022 m. Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų 7 rungtynės Šeštadienis: „Oilers“ prisijungia prie „Hurricanes“, „Lightning“ su pergalėmis ir patenka į 2 turą

Du gražiausi žodžiai sporte? 7 žaidimas. Ledo ritulio gerbėjams pasisekė, šeštadienis buvo kupinas daug įspūdžių 2022 m. Stanley taurės atkrintamosios varžybos Pirmajame rate tą pačią dieną buvo sužaistos trys 7 rungtynės.

Bostonas ir Karolina pradėjo šeštadienio veiksmą PNC arenoje ir, kaip ir pirmąsias šešias serijos rungtynes, pirmavo namų komanda. „Hurricanes“ iškovojo kelialapį į antrąjį Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų etapą, 3:2 įveikęs „Bruins“. Maxas Domi pirmavo „Carolina“ ekipoje tritaškiais, įskaitant du įvarčius antrajame kėlinyje. „Hurricanes“ dabar laimėjo šešias septintas rungtynes ​​iš eilės ir kitą kartą žais su „Rangers-Penguins“ serijos nugalėtoja, kuri sekmadienį baigsis kitose 7 rungtynėse.

Žaibo svajonė apie Stenlio taurės trijų durpių seriją gyva ir sveika. Kairysis kraštas Nicholas Paulas per pirmuosius du kėlinius „Bolts“ ekipai pelnė du kartus – neblogas būdas užfiksuoti du pirmuosius savo karjeros posezoninius įvarčius. Trečiasis kėlinys buvo be įvarčių, bet vis tiek vyko daug veiksmo. Torontas paliko tuščius vartus, likus žaisti maždaug dvi minutes, tačiau jų bandymas sugrįžti žlugo. Braydenas Pointas dėl apatinės kūno dalies traumos paskutiniame kėlinyje nematė nė vienos minutės. „Maple Leafs“ atliko 31 metimą į vartus, bet sunkiai pelnė įvartį dėl solidaus vartininko Andrejaus Vasilevskio pasirodymo. Vienintelį jų įvartį antrajame kėlinyje 13:25 pelnė Morganas Reilly.

„La Bamba“ nuskambėjo per garsiakalbius, kai Edmontonui pasisekė prieš įspūdingą Los Andželo vartininko Jonathano Quicko pasirodymą, kuris anksčiau 7 rungtynėse buvo 4:0. Po pirmojo kėlinio be įvarčių „Oilers“ per antrąjį 20 minučių setą atliko 24 metimus į vartus. Pirmąjį jų įvartį pelnė Cody Ceci – pirmasis jo istorijoje per posezonį – antrojo kėlinio rezultatu 13:15, kai atliko Connor McDavid rezultatyvų perdavimą. McDavidas įmušė savo berezultatyvų įvartį paskutiniame kėlinyje ties 16:07. „Kings“ bandė sugrįžti, tačiau Mike’as Smithas taip pat sunkiai prasibrovė ir neleido daug antrųjų šansų. Edmontonas vakarą užbaigė smūgiu į vartus 41:29.