2022 m. žiemos olimpinės žaidynės tiesiogiai: žaidynės prasideda Pekine

Pro ašaras Kim Meylemans paaiškino, kaip manė, kad jos košmaras baigėsi.

Meylemans, skeletono lenktynininkė iš Belgijos, tik neseniai grįžo į varžybas po kovos su koronavirusu sausio pradžioje, kai sekmadienį išvyko į Pekiną. Keliolika neigiamų testų likus kelioms savaitėms iki išvykimo į žiemos olimpines žaidynes ją patikino, kad pasveiko pačiu laiku.

Taigi Meylemans buvo priblokštas, kai sužinojo, kad atvykus jos testas buvo teigiamas, ir nusivylė, kai ji buvo greitai perkelta į izoliuotą viešbutį. Tai, kas nutiko toliau, ją sukrėtė.

Ašarojančiame vaizdo įraše, paskelbtame „Instagram“, Meylemans papasakojo, kaip ji manė, kad Kinijos valdžia jai pasakė, kad jai bus leista grįžti į olimpinį kaimelį, kad užbaigtų izoliaciją, o tik nugabentų į kitą objektą ir dar didesnę izoliaciją.

Sunkiai kvėpuodama ir suglumusi Meylemans sakė nesanti tikra, ar bus tinkama varžytis. Ji teigė, kad net Belgijos olimpinių žaidynių pareigūnams nebuvo pranešta, kur ji buvo nuvežta. „Prašau jūsų visų duoti man šiek tiek laiko apsvarstyti tolesnius žingsnius, nes nesu tikra, kad būdama tokioje izoliacijoje ištversiu dar 14 dienų ir olimpines varžybas“, – sakė ji.

Palengvėjimas atėjo greitai. Praėjus kelioms valandoms po to, kai jos vaizdo įrašas plačiai paplito socialinėje žiniasklaidoje, Meylemans paskelbė naują vaizdo įrašą, kuriame ji teigė, kad 23.35 val. jai pasibeldė pareigūnai, kurie nedelsdami palydėjo ją į olimpinį kaimelį.

Vis dėlto jos atvejis pabrėžė diskomfortą ir sumišimą, kurį daugelis sportininkų, žurnalistų ir kitų lankytojų išreiškė prieš žaidynes Kinijoje, kuri taiko griežtas priemones pagal vadinamąją nulinio Covido strategiją. Šios taisyklės dažnai sukeldavo painiavą, susirūpinimą ir – Meylemanso atveju – baimę.

„Tai yra problema, apie kurią sakėme, kad ji bus nuo pat pradžių“, – sakė advokatų grupės „Global Athlete“ generalinis direktorius Robas Koehleris. – Niekas nežinojo, ko tikėtis.

Tarptautinis olimpinis komitetas, kuris derėjosi su Kinijos valdžios institucijomis, siekdamas sumažinti žaidynių dalyvių privalomąją vertę, kad būtų grąžintas neigiamas testas, pranešime teigiama, kad apie Meylemans atvejį sužinojo po to, kai ji buvo paleista. Teigiama, kad su ja buvo elgiamasi pagal glaudaus bendravimo taisykles, nurodytas vadinamuosiuose olimpinių žaidynių žaidimuose, kurie reglamentuoja žaidynių „Covid“ protokolus. (Kelei „New York Times“ žurnalistų, dalyvaujančių žaidynėse, buvo taikomi tie patys apribojimai, pagal kuriuos jie turi valgyti ir keliauti vieni, kol dirba.) TOK teigimu, sprendimas perkelti Meylemans į antrą izoliacijos įstaigą buvo tiesiog reikalas. laisvos vietos.

„Artimi kontaktai gali treniruotis ir varžytis, gyventi olimpiniame kaimelyje, bet turi būti viename kambaryje, vežami vieni ir valgyti vienam“, – sakė TOK.

Kai olimpinių žaidynių pareigūnai buvo informuoti apie Meylemans „sudėtingą padėtį“, sakė TOK, jie greitai surengė jai vieną kambarį olimpiniame kaimelyje.

Patekęs į vidų, akivaizdžiai palengvėjęs Meylemansas netrukus vėl prisijungė ir gulėdamas lovoje paskelbė daugybę „Instagram“ istorijų. Ji padėkojo draugams už rūpestį ir Belgijos olimpinių žaidynių vadovams už pagalbą. „Bent jau aš grįžau į kaimą“, – sakė ji. – Jaučiuosi saugi.

Leave a Comment