2022 m. žiemos olimpinės žaidynės: tiesioginiai dailiojo čiuožimo naujiniai

Kreditas…Anthony Wallace / Agence France-Presse – Getty Images

Sekite mūsų naujausią informaciją apie 2022 m. žiemos olimpinės žaidynės.

Brianna Decker rėkė, jos agoniją girdėjo dauguma arenoje, kuri ketvirtadienį buvo beveik tuščia. Verksmai pasipylė po vingiuojančio susidūrimo, pirmojo kėlinio laikrodis sustojo ties 10:58.

Amerikos ledo ritulio pareigūnai vėliau patvirtino tai, ką dauguma iš karto manė: kad Decker, viena grėsmingiausių ir labiausiai patyrusių JAV moterų rinktinės žaidėjų, negalės žaisti likusią žaidynių dalį, o tai yra stiprus smūgis komandos ambicijoms pakartoti. kaip olimpiniai čempionai.

Suomiją 5:2 įveikusios JAV atsargų į Pekiną neatnešė. Treneris Joelis Johnsonas po rungtynių sakė, kad išnagrinės savo galimybes dėl bet kokių būtinų sąrašo koregavimo.

„Tai buvo baisu“, – apie akimirką, kai Deckeris buvo sužeistas susidūrus su suomiu Ronja Savolainen, sakė amerikiečių kapitonas Kendall Coyne’as Schofieldas. „Nėra kito būdo tai išreikšti. Buvo tikrai sunku pamatyti. Ji yra viena griežčiausių ir stipriausių žaidėjų pasaulyje, todėl, kai girdi ją taip reaguojant, akivaizdu, kad tai buvo niokojanti ir slegianti nervus.

Decker, puolėjas iš Dousmano (Wi), pateko į trečiąjį olimpinį sąrašą praėjus vos ketveriems metams po to, kai pirmavo JAV rezultatyvių perdavimų metu per jos aukso medalį 2018 m. Pjongčango žaidynėse. Šiais metais ji buvo pakaitinė kapitonė.

Po to, kai medicinos pareigūnai nuo ledo neštuvais evakavo budrų ir ramų Deckerį, amerikiečiai sureagavo greitai. Amanda Kessel lėtai priartėjo prie tinklo išilgai vartų linijos, apsisuko aplink raukšlę ir, praėjus vos 21 sekundei po žaidimo atnaujinimo, įmušė pirmąjį turnyro įvartį JAV.

Mažiau nei po trijų minučių Alexas Carpenteris įmetė galingą įvartį ir padidino JAV pranašumą. Antrajame kėlinyje amerikiečiams du įvarčius pridėjo Coyne’as Schofieldas, o trečiajame vėl pasižymėjo Carpenteris.

Susanna Tapani trečiajame kėlinyje pelnė du jėgos žaidimo įvarčius Suomijos ekipai.

„Mes žaidėme geriau ne dėl traumos, bet manau, kad kiekviename buvo papildomų emocijų“, – sakė Johnsonas.

Nors rungtynės su Suomija iš esmės buvo šlovingos grumtynės – abi komandos jau buvo garantuotos patekimo į kitą turnyro etapą – abiem komandoms šios rungtynės buvo proga imtis ankstyvų grėsmingų varžovų priemonių.

2018 m. Pjongčange (Pietų Korėja) Suomija iškovojo bronzą. Tais metais sidabrą iškovojusi Kanada anksčiau ketvirtadienį 12:1 įveikė Šveicariją.

Tačiau ketvirtadienis amerikiečiams virto brangiu košmaru.

„Ši komanda turi gilumo ir kiekvienas turi savo vaidmenį, ir tas vaidmuo gali pasikeisti“, – sakė Coyne’as Schofieldas. „Ir nesvarbu, koks tas vaidmuo, tu turi jį priimti.

Ji pridūrė: „Jūs matėte, kad mūsų linija pasikeitė, kai Brianna nukrito, ir visi padarė nuostabų darbą. Šioje situacijoje Briannos Decker nepakeisi, bet visi žengė prie lėkštės taip, kaip buvo prašoma.



Kas priklauso JAV moterų ledo ritulio komandai?

Alanas BlinderisReportažas iš Pekino olimpinių žaidynių 🏒

Kas priklauso JAV moterų ledo ritulio komandai?

Alanas Blinderis

Alanas BlinderisReportažas iš Pekino olimpinių žaidynių 🏒

Chang W. Lee / The New York Times

JAV moterų ledo ritulio rinktinė šiandien pradėjo rungtynes ​​su Suomija. Amerikiečiai iškovojo auksą 2018 m ir tikimasi, kad šį mėnesį varžysis Pekine.

Susipažinkime su kai kuriais žaidėjais →

1 punktas iš 8

Leave a Comment