25 geriausi galvosūkiai, skirti „iPhone“ ir „iPad“ (iOS)

2022 m. vasario 3 d. – atnaujinti geriausi dėlionės žaidimai, pridėti naujų pavadinimų, dar kartą patikrinti seni


Šis žanras yra mobiliųjų žaidimų patirties pagrindas. Todėl nusprendėme sudaryti geriausių iOS galvosūkių, skirtų iPhone ir iPad, sąrašą!

Jis puikiai tinka aplinkai – mažiems, iš esmės statiniams (ar bent jau lėtam) pavadinimams, kuriems nereikia prabangių vaizdų ar sudėtingų valdiklių ir kurie bus apdovanoti už tiek laiko, kiek galėsite skirti jiems.

Nenuostabu, kad „App Store“ yra kupina galvosūkių žaidimų. Bet atradimas geriausias Dėlionės žaidimai, skirti iOS, nėra lengvas žygdarbis.

Jų būna visų formų ir dydžių – nuo ​​senamadiškų rungtynių trejetukų iki beprotiškų eksperimentinių išgalvotų skrydžių. Ir žemė tarp šių dviejų kraštutinumų yra didžiulė. Įsivaizduokite tai – šiais laikais netgi galite rasti galvosūkių RPG (kas prieš keletą metų buvo negirdėta)!

Taip pat skaitykite:

Nors šis žanras yra populiariausias, dėl įvairovės ir nuotykių jausmo mums nenuobodu. Visada yra ką naujo pamatyti. Ši įvairovė taip pat reiškia, kad iš sąrašo palikome daugybę puikių galvosūkių. Iš dalies to reikia tam, kad šis sąrašas būtų atnaujintas, tačiau taip pat yra tiek daug dalykų.

Esame tikri, kad turite keletą pasirinktų, kurių nepateikėme, bet iš dalies taip yra dėl to, ką minėjome aukščiau. Jų tiesiog tiek daug!

Vietoj to, mes stengėmės sutelkti dėmesį į kelis pasirinktus pavadinimus, kurie mums tikrai išsiskyrė ir kažkuo išsiskyrė – ar jie turi unikalią grafiką, niekad nematytą mechaniką ar ypač sudėtingus dalykus. Į tai mes stengėmės atkreipti dėmesį, todėl, nors galite pamatyti kai kurių aukščiausios kokybės pavadinimų (pvz., Gorogoa), taip pat rasite nemokamų žaidimų, kurie gali būti labai linksmi (pvz., Pink)!

Taigi, pažvelkime į kai kuriuos iš geriausi iPhone galvosūkių žaidimai, ar mes?

Leave a Comment