25 geriausių „iOS“ RPG, skirtų „iPhone“ ir „iPad“.

Atnaujinta 2022 m. vasario 2 d.: Pridėta naujų įrašų, atnaujinta atsisiuntimo nuorodomis


Kalbant apie mobiliuosius žaidimus per pastarąjį dešimtmetį, mes vis dar natūraliai nesiejame vaidmenų žanro su nešiojamu žaidimu. Tačiau šis sąrašas geriausi iOS RPG „iPhone“ ir „iPad“ yra toks didelis, kad tikriausiai galėtume jį padidinti dvigubai, o kai kurie įspūdingi žaidimai vis tiek liktų nuošalyje.

Vaidmenų žaidimai, kaip jie plačiau žinomi, paprastai laikomi žaidimų konsolių ir kompiuterių žaidėjų rezervatu. Su 100 valandų veikimo trukme ir labirintinėmis kovos sistemomis nesunku suprasti, kodėl.

Tačiau mobiliojo RPG bumo yra keletas veiksnių. Vienas dalykas yra tiesiog šiuolaikinių išmaniųjų telefonų galimybės. Su nešiojamojo kompiuterio lygio apdorojimo galia ir didesniais, ryškesniais ekranais jūsų modernus pavyzdinis telefonas gali lengvai prisitaikyti prie šių sudėtingų pasaulių.

Kita vertus, vaidmenų žaidimai tapo daug įvairesni nei anksčiau. Taip, „iOS“ yra daugybė tiesių prievadų, tačiau vaidmenų mechanikai dabar patenka į įvairiausias netikėtas vietas.

Geriausių iOS RPG sąrašas

Šią įvairovę siekėme atspindėti šiame sąraše. Pamatysite, kad daug klasikinių žaidimų, JRPG ir taktinių RPG pavyko. Tačiau yra ir daug originalių, mobiliesiems skirtų patirčių.

Šiais laikais mes visi esame vaidmenų žaidėjai, nesvarbu, ar tai suprantame, ar ne.

Kas tai? Sąraše nematote savo mėgstamo mobiliojo RPG? Atsiprašau dėl to. Tačiau nors 25 skamba kaip gana ilgas sąrašas, mes tikrai žinome, kad palikome visą krūvą iki galo atšalusių puikių. Praneškite mums apie savo mobiliųjų RPG mėgstamiausius „iPhone“ įrenginius toliau pateiktuose komentaruose. Jei jums patinka bet kuris iš paminėtų pavadinimų, eikite į „App Store“ ir suraskite jį reikiamame skyriuje.

Originalus Jon Mundy įrašas, kurį dabar prižiūri „Pocket Gamer Staff“.

Leave a Comment