5 geriausi 2022 m. „Android“ žaidimai!

5 geriausi 2022 m. „Android“ žaidimai! Pastebėjome neįtikėtinai išaugusį naujų žaidimų pagal scenarijų paklausą, taip pat fanatizmą dėl žaidimų. Anuomet žaidimais užsiėmė tik vaikai, o dabar, teatro žaidimų evoliucijai, galime pamatyti ir suaugusiuosius, panirusius į tai. Taigi sukūrėme 5 geriausius 2022 m. žaidimus, kuriuos žaidėjai gali išbandyti!

Geriausi Android žaidimai: 5 populiariausi 2022 m. Android žaidimai

Dauguma geriausių Android žaidimų apima žemę. Nesvarbu, ar ieškote nuotykių žaidimo, arkadinio pavadinimo, galvosūkio ar lenktynių žaidimo, kiekvienam skoniui rasite kažką. Ir nors yra daug variantų, ne visi yra tokie geri.

Siekdami padėti jums, išbandėme, įvertinome ir užbaigėme savo aukščiausios klasės parinktis, kad galėtumėte praleisti tuos netvarkingus konsolės ryšius ir erzinančius galvosūkius, kad gautumėte nuostabių pavadinimų jutikliniame ekrane.

Pirmyn ir patikrinkite geriausius „Android“ žaidimus,

Alto nuotykis

„Play“ parduotuvėje pilna automatinių bėgikų ir begalės bėgikų, be abejo, yra ir gerų, tačiau „Alto’s Adventure“ yra vienas geriausių. Žinoma, tęsinys yra, bet originalas yra tobulumas. Tai labai paprasta sąranka, siekdami savo tikslų stenkitės kiek įmanoma daugiau.

Pasiekę tikslą, uždirbsite valiutą ir naudosite ją naujiems vairuotojams atrakinti. Kai kurios iš šių tvarkyklių siūlo geresnį valdymą ir greitį, o tai reiškia, kad kuo daugiau atrakinsite, tuo daugiau pinigų uždirbsite, kol baigsite žaidimą.

Grafika puiki, valdikliai puikūs, o žaidimo ciklas sukelia priklausomybę. Geriausia yra tai, kad galite sumokėti, kad atsikratytumėte erzinančių skelbimų, o tai yra geriausias būdas žaisti nemokamai.

„Rush Rally“ ištakos

„Rush Rally“ ištakos
Nintendo

„Brownmanster Ltd“ sulaukė kelių „Rush Rally Racing“ serijos hitų, o paskutinis šios serijos įrašas vis dar yra geriausias. Rush Rally Origins yra bėgikas iš viršaus į apačią, kuris atrodo kaip Reckless Racing 3 (dar vienas nuostabus bėgikas iš viršaus į apačią) ir siūlo jutiklinio ekrano valdiklius bei valdiklio palaikymą.

Viskas pradeda kelti sunkumų, bet bėgdami gaunate atnaujinimus, kurie jums padės, o tada galėsite dalyvauti vis sudėtingesnėse lenktynėse. Žaidimas taip pat palaiko 60 FPS žaidimą, o tai puiku, jei turite aukščiausios klasės įrenginį.

Man Rushas yra vienas geriausių bėgikų Rally Origins platformoje, be to, jis yra geriausias bėgikas iš viršaus į apačią, todėl sunku rasti nišinį stilių.

Pokemon Unite

Pokemon Unite
Poligonas

MOBA žaidėjams „League of Legends“ yra „Wild Rift“, bet jei norite panardinti pirštą į žanrą ar tiesiog norite kažko šiek tiek paprastesnio, „Pokémon Unite“ yra vienas iš jų. Yra keletas labai prieinamų MOBA.

Žinoma, žaidimas turi „Pokemon“ temą ir yra aiškiai sukurtas padaryti įspūdį vaikams, tačiau jei vaikystėje jautėtės kaip vaikas, galite smagiai praleisti laiką su „Pokemon Unite“. Galite nesunkiai žaisti nemokamai ir jei žaidimas yra techniškai mokamas už laimėjimą, dėl grynųjų pinigų, kurie suteikia pranašumą, nesvarbu, ar pasirinksite žaisti įprastai.

Mini metro

Mini metro apibūdinamas kaip simuliacinis žaidimas, nes tai yra pavadinimas, kuris nukreipia metro traukinius, tačiau yra ir tinkamų maršrutų paieškos galvosūkio elementas. Minimalistinis dizainas yra labai patrauklus, todėl žaidimas puikiai veikia beveik kiekviename įrenginyje.

Jis vienodai gerai veikia planšetiniuose kompiuteriuose ir telefonuose. Jei norite praleisti daugiau ar mažiau laiko ir sužinoti, kaip traukiniai važiuoja su ribotais ištekliais, nėra geresnio pasirinkimo nei mini metro. Žaidimą smagu žiūrėti ir ačiū, kad padarėte jį tokį sudėtingą.

Grid Autosport

Grid Autosport
Codemaster

„GRID Autosport“ yra vienas geriausių „Android“ lenktynių žaidimų. Po velnių, tai nuostabus lenktynių žaidimas asmeniniame kompiuteryje ir konsolėse, o „Feral Interactive“ dėka jis pasiekiamas ir mobiliajame įrenginyje. Uostas įspūdingas. Žaidimas palaiko fizinius valdiklius ir puikiai veikia jutikliniai valdikliai, yra daug turinio, kur pagrindinė istorija trunka 33+ valandas.

Yra tik vienas internetinis žaidimas, kuris yra testavimo etape. Taip pat yra nemokama versija, kurioje galite išbandyti visus tris žaidimo kursus, o jei jums patinka tai, ką matote, galite įsigyti visą šią aukščiausios kokybės versiją arba mėgautis nemokama „Piecemeal“ režimo versija. Jį galima įsigyti. Jei ieškote bėgiko, kuris tilptų tarp arkadinių lenktynių ir kitų dalykų, tai jums skirtas lenktynių žaidimas.

Taip pat skaitykite: 10 geriausių anime žaidimų, kuriuos reikia žiūrėti 2022 m

Esame nepriklausomi ir nenorintys naujienų leidėjai. Padėkite mums leisti leidinį,
Padovanok mus Pateronui

Leave a Comment