5 geriausi žetonai, kurių rinkos riba mažesnė nei 10 mln. USD, kuriuos galima stebėti radare

Kriptovaliutos su maža rinkos kapitalizacija yra pelningas investavimo būdas prekybininkams. Jie parduodami išmetimo kainomis ir turi didelį potencialą gauti didelį pelną. Jie taip pat turi daug žetonų apyvartoje, todėl investuotojai gali bet kada patekti į rinkas. Pažymėkite kartu, kai gilinamės į penkis geriausius metaversijos žetonus, kurių rinkos kapitalizacija mažesnė nei 10 mln. USD.

1. Rūkas

Rinkos riba: 3,37 milijono dolerių

Istorijos: 0,060 USD

„Migla“ yra „blockchain“ pagrįstas vaidmenų žaidimas (RPG), išleistas 2021 m. balandžio mėn. Jį maitina „Binance Smart Chain“ ir turi savo vietinę NFT sistemą. Žaidimas sukasi aplink NFT rinkimą ir MIST (gimtosios žaidimo kriptovaliutos) statymą ir auginimą.

Žaidimas leidžia žaidėjams kovoti su įvairiais monstrais, rinkti NFT ir patirti daugybę įtraukiančių aplinkų. Žaidėjai netgi gali turėti žemę žaidime ir uždirbti grobį kiekvieną kartą, kai kiti žaidėjai toje žemėje užmuša monstrus.

Žaidimo įvykiai ir reti monstrų kritimai leidžia vartotojams rinkti NFT pačiame žaidime. NFT galima prekiauti biržose arba parduoti žaidimų aukcionuose. Mist vis dar tobulinamas ir jį galima įsigyti daugelyje biržų.

2. Polkacity (POLC)

Rinkos riba: 4,4 milijono dolerių

Istorijos: 0,51 USD

2021 m. vasario mėn. pristatyta „Polkacity“ yra sutartimi pagrįsta metaversa, leidžianti vartotojams investuoti į skaitmeninį turtą, kad uždirbtų kriptovaliutą. „Polkacity“ metaverse vartotojai gali įsigyti virtualių kabinų (yra įvairių kabinų klasių iki limuzinų), dujų degalinių ir paslaugų. Išskirtinis šios platformos bruožas yra tai, kad ji siūlo vartotojams apsaugą ir kassavaitinius išmokėjimus įgijus NFT nuosavybės teisę.

Juo siekiama iš naujo išrasti skaitmeninio turto nuosavybės koncepciją, tapdama pirmąja platforma, kurioje yra 3D ir papildytos realybės (AR) NFT keliose blokų grandinėse. Ji nuolat plečia turimą skaitmeninio turto asortimentą ir dabar apima infrastruktūrą.

„Polkacity“ taip pat turi „Ethereum-Binance Smart Chain“ tiltą, leidžiantį vartotojams sklandžiai perkelti savo POLC tarp abiejų blokų grandinių.

3. Metastrics (MTS)

Rinkos riba: 4,9 milijono dolerių

Istorijos: 0,328 USD

„Metastrike“ yra „blockchain“ pagrįstas virtualios realybės (VR) valdomas, pirmojo asmens šaudymo (FPS) žaidimas. Jis įtraukia NFT į savo žaidimą ir leidžia žaidėjams perimti visišką savo skaitmeninio turto nuosavybę. Šio žaidimo išskirtinumas yra tas, kad jis leidžia dalyviams susikurti savo FPS žemėlapius su trimis žaidimo režimais.

Jame taip pat yra dviejų žetonų modelis su MTT ir MTS žetonais – tai unikali vienos platformos koncepcija. Nors MTT žetonai atrakina žemėlapius ir suteikia prieigą prie žaidimų režimų, MTS yra pagrindinis blokų grandinės prieigos raktas, naudojamas žaidimo veiklai, statymams, Metaverse žemės pirkimui ir kt.

Metastrike žaidėjai turi rinkti ginklus, kurie gali būti aprūpinti ir patobulinti, kai jie pasiekia lygį žaidime ir atlieka misijas. Taip jie uždirba NFT, kuriuos kiti žaidėjai gali pavogti per žaidimo kovą.

Platforma pristatyta tik 2022 m. sausio mėn. ir vis dar tik kuriama.

4. „Defina Finance“ (FINA)

Rinkos riba: 7,6 milijono dolerių

Istorijos: 1,04 USD

Šis projektas buvo pradėtas 2021 m. spalį ir apjungė decentralizuotą finansavimą (DeFi) su NFT ekosistema „Binance Smart Chain“. Šis žaidimas buvo vienas iš pirmųjų visiškai veikiančių blokų grandinės žaidimų, apimančių „Play to Earn“ modelį. Žaidėjai gali užsidirbti FINA žetonų žaisdami žaidimą, kuriuos taip pat gali panaudoti pirkiniams / veiklai žaidime.

Pažymėtina, kad „Defina Finance“ turi visiškai veikiančią rinką, kurioje jau parduota daugiau nei 38 000 NFT. Be to, jį galima žaisti visose platformose – Windows, macOS, iOS ir Android. Įdomu tai, kad žaidimo siužetas ir fonas yra gauti iš istorijų rašymo konkursų. Nors šiuo metu FINA nėra dėmesio centre, 2022 m. vasario mėn.

5. Heroes Chained (HEC)

Rinkos riba: 9,5 milijono dolerių

Istorijos: 3,06 USD

Be žaidimų, išleistų 2022 m. sausio mėn., „Heroes Chained“ yra lavina veikiantis realaus laiko fantastinis veiksmo RPG. Šiame žaidime GeFi pasauliui pristatomas modelis „Žaisk ir uždirbk“, o daugumoje kitų žaidimų naudojamas modelis „Žaisk ir uždirbk“.

Žaidime pirmiausia pabrėžiama smagi metaversijos patirtis, o tada dėmesys sutelkiamas į skaitmeninio turto ženklinimą. Žaidime esantys daiktai, tokie kaip žemė, herojai, burtai ir kt., yra ženklinami. Žaidėjai gali bendrauti, prisijungti prie klanų ir kovoti vieni su kitais turnyruose ir lygose.

Pagrindinis šio žaidimo simbolis yra HEC, o jo pasiūla yra griežtai apribota iki 100 mln. Šį žetoną galima uždirbti nugalėjus priešininkus, parduodant gildijas, kurias žaidėjai gali susikurti patys, vykdant misijas ir prekiaujant kitais daiktais, pvz., žeme ir amatais.

Pirmą kartą paskelbta: IST

.

Leave a Comment