Amy Schneider įveikia Matt Amodi seriją „Jeopardy!“

Kategorija yra: žaidimų šou legendos.

Dabartinis “Jopardy!” reiškinys Amy Schneider pirmadienio epizode pranoko Matto Amodi 38 rungtynių seriją, todėl ji tapo antrąja daugiausiai pergalių iš eilės serialo istorijoje.

Schneideris, inžinierių vadovas iš Oklando, Kalifornijos, dažnai atrodo nepralenkiamas su šurmuliu rankose. Remiantis šou paskelbta statistika, iš užuominų, į kurias ji sureagavo, ji 95 procentus atvejų pateikdavo teisingą atsakymą, o „Daily Double clues“ – 86 procentus atvejų.

Ji tapo pirmąja moterimi, kurios laimėjimas šou viršijo 1 milijoną dolerių, o per 39 žaidimus, kuriuos iki šiol laimėjo, Schneider uždirbo 1,3 milijono dolerių.

Kitas jos tikslas toli: 2004 m. įveikti Keną Jenningsą 74 žaidimų serijoje, kuri išliko ilgiausia istorijoje. Jos naujas tikslas būtų ypač palietęs, jei jis susitiktų su ja, kai Jennings buvo šeimininkė. (Buvęs čempionas šiuo metu keičiasi pareigomis su komiksų aktore Mayima Bialik.)

Schneiderio sėkmė sukėlė diskusijas tarp gerbėjų ir viduje tarp serialo prodiuserių ir rašytojų apie naujausią serialo modelį. Nuo 2003 m., kai „Jeopardy! Atsikratė taisyklių, kurios apribojo varžovus iki penkių pergalių iš eilės, tik keliolika dalyvių sugebėjo laimėti 10 ar daugiau žaidimų iš eilės. Schneideris yra trečias šio sezono dalyvis.

Galimų paaiškinimų dėl neįprasto takelių skaičiaus gausu. Tai apima daugybę internetinių išteklių, iš kurių sužinojo tokie dalyviai kaip Schneider, ir naują stojamąjį egzaminą, kurį bet kada gali laikyti tikintis konkurso dalyvis. Dėl vėlavimo filmuoti su pandemija susijusią laidą, kai kurie dalyviai, įskaitant Schneiderį ir Amodį, taip pat turėjo neįprastai daug laiko mokytis nuo tada, kai jiems buvo pranešta, kad jie dalyvaus laidoje, ir tada, kai jie įstojo į studiją.

Kaip netikėta įžymybė iš žaidimų serijos, kuri taip pat yra transseksuali moteris, Schneider visą mėnesį sukasi sūkuryje ir uždavė daugybę klausimų apie savo gyvenimą ir pasirengimą šiai akimirkai. opozicija anti-trans atakos internete. Praėjusiais metais duodamas interviu LGBT teisių gynimo organizacijai „Glad“, Schneider sakė, kad iš pradžių nebuvo tikra, kaip aptarti savo tapatybę laidoje, nes norėjo, kad jos žaidimo įgūdžiai būtų pagrindinis dėmesys, tačiau vėliau nusprendė smagiai praleisti laiką. trans vėliavos smeigtukas.

„Aš nenorėjau, kad tai atrodytų kaip kažkas slapto, gėdingo ar panašiai, arba kad nesuvokiau to svarbos, – interviu sakė Schneideris, – nes pažinojau trans žmones – trans „Jeopardy!“ gerbėjai – jie ypač atidžiai stebėjo mano epizodus, kaip ir ankstesni trans-konkurentai.

Leave a Comment