„Android 12L beta 3“ dabar pasiekiama „Pixel“ telefonuose – štai kaip ją gauti

„Pixel 6“ telefonai pirmą kartą paragauja 12 l


android-12l-pixel-6-pro

Kadangi „Pixel 6“ serija dabar tinkama dalyvauti „Android“ beta versijos programoje, atėjo laikas „Google“ išleisti trečiąją „Android 12L“ beta versiją. Jei turite „Pixel 3a“ ar naujesnį telefoną ir esate užsiregistravę programoje, turėtumėte pamatyti naujinimą belaidžiu būdu iš karto.

Tačiau beta versijos yra beta versijos, todėl tai visada yra žaidimas, kuris padeda įveikti senas klaidas ir susidurti su naujomis. Aktyvius atvejus galite patikrinti problemų stebėjimo priemonėje.

Štai kuo pasirūpinta kūrimo versijoje S2B3.220205.007.A1:

Ištaisyta problema, dėl kurios orų informacija nebuvo rodoma sistemos valdiklyje Iš pirmo žvilgsnio. (leidimo nr. 210113641).

Ištaisyta problema, kai išjungiant įrenginio ekraną ekrano išjungimo animacija nebuvo rodoma nuosekliai. (leidimo Nr. 210465289)

Ištaisytos problemos, dėl kurių sistemos paleidimo priemonė užstrigdavo bandant įjungti padalinto ekrano režimą naudojant parinktį Prisegti į viršų. (leidimo Nr. 209896931, leidimo Nr. 211298556)

Taip pat įtraukta šiame naujinime yra testavimo aplinkos pakeitimų.

Be prisijungimo prie beta programos, galite įkelti OTA vaizdą arba gamyklinį vaizdą atitinkamose hipersaituose. Atsiliepimai gali būti siunčiami naudojant klaidų ataskaitas ir bendriau bendrinami r / android_beta subreddit.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

12L yra skirtas parodyti daugiau planšetinio kompiuterio optimizavimo ir sulankstomų formų faktorių, iš kurių nėra pikselių, todėl lauksime, kada vienintelis trečiosios šalies įrenginys, kuriam taikoma sankcija, Lenovo Tab P12 Pro, gaus trečiąją beta versiją. atnaujinti.

ATNAUJINTA: 2022/02/09 14:55 EST, STEPHEN SCHENCK

Beta 3 atsisiuntimai pašalinti

Praėjus vos maždaug valandai nuo tada, kai pirmą kartą buvo pasiekiami „Android 12L Beta 3“ gamykliniai vaizdai ir OTA atsisiuntimai, „Google“, atrodo, atsitraukė ir panaikino tuos leidimus. Tinkamumas „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“ dar kartą pažymėtas kaip „netrukus“. Išleidimo pastabos taip pat buvo grąžintos į beta 2 būseną.

Nepaisant to, „Google“ pranešimas apie 3 beta versiją vis dar paskelbtas, todėl tai gali būti tik laikinas gedimas – mes jus informuosime.


Galaxy S22 Ultra per lapus atgal
„Samsung Galaxy S22“ ir „Galaxy S22 Ultra“ praktiniai veiksmai: atkreipkite dėmesį

Naujasis „Ultra“ yra išskirtinis, išskyrus pavadinimą

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment