„Android“ skirtame žaidime „Lost Light“ prasideda nauja kova už išlikimą (kol kas)

Žinomas Kinijos leidėjas „NetEase Games“ ruošiasi pristatyti mobiliesiems įrenginiams prarado šviesą, naujas šaudymo žaidimas, kuriame vartotojai bus kviečiami išgyventi pasaulyje, kuriame žmonija klūpo, o pavojus tyko iš visų pusių.

Šiame nuolatinė kova Geriausios įrangos turėjimas ir įgūdžių ugdymas nebus vienintelis dalykas, kuris turės įtakos, nes tyrimai, alkio ir skausmo kontrolė bei taktika taip pat bus labai svarbūs.

panardintas uatikroviška atmosferabendradarbiavimas šiuo klausimu taip pat yra sektorius ginklas, kurie yra kruopščiai atkurti ir kiekvienas yra labai pritaikomas.

Žaidėjai taip pat galės pasirinkti kelių žaidėjų žaidimo patirtį, dalyvaudami konkurencinėje išlikimo arenoje kartu su pajėgiais sąjungininkais, užuot vieni žongliruodami su pavojais.

Kitas pavadinimo akcentas yra kelios platformos. Būtent, be mobiliųjų įrenginių, prarado šviesą Jis taip pat skirtas asmeniniam kompiuteriui, o abiejų platformų vartotojai galės žaisti ir kalbėtis tarpusavyje, taip pat išplėsti patirtį.

Šiuo metu besidomintys gali užimti abiejų titulą Asmeninis kompiuteris taip įrenginiuose Android. Šį rytą serveriai buvo prižiūrimi, bet dabar jie galėjo būti atidaryti. Dėl iOS parama bus vėliau.

Leave a Comment