„Angry Birds“ sugrįžta į formą su savo 1-uoju „Slingshot“ žaidimu nuo 2015 m.

Prisimenate „Angry Birds“ – žaidimą, kuris nuvedė jus į kelionę sunaikinti kiaules ir susigrąžinti pavogtus kiaušinius? Kurį laiką franšizė buvo vienas populiariausių galvosūkių žaidimų planetoje. Augant jo populiarumui, augo ir žaidimų biblioteka su pavadinimu. Peržengia galvosūkių žanrą ir apima lenktynių pavadinimus, RPG ir net vieną ar du filmus.

Tačiau nė vienas iš tų kitų žaidimų tipų nebuvo toks populiarus kaip pradinė formulė. „Rovio Inc.“, franšizės kūrėjas, šiandien paskelbė, kad „Angry Birds“ pagaliau išleidžia dar vieną „timpa“ stiliaus dėlionę. Tai pirmasis tokio tipo žaidimas per 7 metus. Taigi, nuo 2015 m.

Jis vadinamas „Angry Birds Journey“, o „Rovio“ vadina „šiuolaikine Angry Birds patirtimi“, kuri puikiai tinka atsitiktiniam galvosūkių žaidimui.

„Angry Birds Journey“ sugrąžina įprastą galvosūkį, kurį prisimenate

Jei ilgitės „Angry Birds“ geriausių dienų, negalime tvirtai pasakyti, kad „Angry Birds Journey“ bus būtent tokia. Tačiau tai yra arti tos patirties.

Šiame žaidime jūs ieškosite labai vertinamų kiaušinio formos artefaktų, vadinamų „Egg Wonders“. Rasti juos nebus lengva ir turėsite keliauti toli, kad įgytumėte tai, ko ieškote. Taigi „Kelionė“ pavadinime.

„Rovio“ sukūrė šimtus šio naujo žaidimo lygių, todėl galite tikėtis, kad turėsite daug turinio. Ypač atsižvelgiant į tai, kad tai yra atsitiktinis žaidimas. Taip turėtų būti tikrai lengva pasiimti ir žaisti, o lygius reikia atlikti gana ilgai. Darant prielaidą, kad 80% jų nesukramtote per pusę dienos.

Visi arba dauguma jūsų klasikinių „Angry Birds“ yra čia. Be to, Rovio pridėjo keletą naujų paukščių, kad būtų įdomesni lygiai. Kadangi žaidimas yra nemokamas, galite žaisti tiek, kiek norite, už jį nemokėdami. Tačiau jis taip pat palaikomas skelbimais ir yra mikrooperacijų. Taigi turėkite tai omenyje eidami lygius ir naudodami bet ką, ką taip pat galite nusipirkti parduotuvėje.

Jei norite patikrinti žaidimą, galite jį paimti spustelėję žemiau esantį mygtuką.

„Angry Birds Journey“ – „Play“ parduotuvė

Leave a Comment