Ansamblio žvaigždės!! Muzika: kodėl turėtumėte laukti būsimo ritmo žaidimo mobiliajame telefone

Kas gi nesvajojo apie savo mėgstamų stabų muzikinius pasirodymus sėdint priekinėje eilėje arba išgyventi dieną šių žvaigždžių gyvenime, kai užges šviesos ir dainos baigtos? Ansamblio žvaigždės!! Muzika leidžia žaidėjams mėgautis įtraukiančia mobiliojo ritmo patirtimi, o štai ko galite tikėtis iš būsimo pavadinimo.

Puikūs stabai, dėl kurių verta pasimėgauti

„Ansamblio žvaigždės“ tęsinys! siūlo žaidėjams nuodugniai pažvelgti į Yumenosaki akademijos stabų gyvenimą jiems leidžiantis į naują muzikinę kelionę. Galima patirti 49 akinančias žvaigždes, kurių personažai yra vienodai akinantys 3D gyvose scenose. Šie stabai gali ne tik serenaduoti žaidėjus prabangiomis melodijomis per MV pasirodymus, bet ir nuraminti sielą savo melodingais balsais, atliekamais visų žvaigždžių VA aktorių.

Pakelkite savo galvą į ritmą ritmai

Turėdami keturis sudėtingumo lygius nuo lengvo iki eksperto, galite laisvalaikiu mėgautis puikiais MV pasirodymais scenoje naudodami 3D LIVE režimą. Tiesiog nustatykite savo mėgstamą stabą kaip centrą – netgi galite pakeisti jų aprangą ir mėgautis ypatingais pasirodymais (SPP).

Pasibaigus dienai, galite leisti savo stabams atvėsti Biure – jūsų pačių sukurtoje stabų zonoje. Papuoškite savo aplinką pūkuotomis miego kaukėmis ir nuskustais ledo stovais ir sužinokite, kaip kiekvienas stabas reaguoja į specialius baldus.

Emocingas pasakojimas, kupinas netikėtumų

Žinoma, stabų gyvenimas nėra vien tik blizgesys ir puošnumas – Ensemble Stars!! Muzika taip pat nukelia žaidėjus į kelionę per emocinius pakilimus ir nuosmukius, kurie nutinka, kai minios nebelieka, o stabai nebėra dėmesio centre. Populiarios japonų lengvųjų romanų rašytojos Akiros sukurtas žaidimo pasakojimas apima ir džiaugsmus, ir ašaras naršant pramogų industrijoje užkulisiuose.


Išankstinės registracijos premijos ir daugiau

Nekantrūs gerbėjai iš JAV, Kalifornijos, JK ir Australijos dabar gali iš anksto užsiregistruoti žaidimui „iOS App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėje, kad paleidimo metu surinktų „Diamond × 200“. Kita vertus, iš anksto užsiregistravę oficialioje svetainėje gausite išskirtinį titulą „Deimantai × 200“, „DIA Scout Ticket“ × 2, „Gem“ (L) × 1 už 3 spalvas ir „Gem“ (M) × 1 už 3 spalvas. . Galiausiai oficialioje svetainėje bus surengtas specialus kvietimų renginys, kuriame žaidėjai galės pakviesti penkis savo bičiulius pelnyti iki 6 DIA skautų bilietų.

Dar sužadino? Kodėl neprisijungus prie pasekėjų bendruomenės oficialus Twitter puslapis kad būtumėte informuoti apie visus naujausius pokyčius?

Leave a Comment