Atnaujinta balso skambučių sąsaja veikia kai kuriems „WhatsApp“ vartotojams

Populiari momentinių pranešimų programa „WhatsApp“ pristato pertvarkytą balso skambučių sąsajos funkciją ir, ypač, kai kuriems vartotojams ji jau veikia.

„WhatsApp“ nuėjo ilgą kelią nuo tiesiog susirašinėjimo ir pokalbių su žmonėmis programėlės iki visavertės bendravimo programos. Tai reiškia, kad dabar galite skambinti balso, vaizdo skambučiu, dalytis savo kasdieniu gyvenimu per būseną ir dar daugiau.

Prisiminkime, balso skambučių funkcija buvo pristatyta dar 2015 m. Tai įvyko po to, kai 2014 m. „Facebook“ (dabar „Meta“) įsigijo WhatsApp. Vėliau „WhatsApp“ buvo pristatyta grupinio skambinimo funkcija, kuri perkėlė programą į kitą lygį.

Pagal funkcijas jis vis dar atsilieka nuo kai kurių kitų alternatyvų, tokių kaip „Telegram“. „WhatsApp“ čia iš esmės žaidžia susigaudymo žaidimą.

Kad ir kokia būtų situacija, „WhatsApp“ vartotojai, bent jau kai kurie iš jų, jau gavo naują balso skambučio sąsają. Kaip pažymėjo „Android Police“, vartotojo sąsaja atrodo švari.

Naujienos apie tai pradėjo sklisti praėjusių metų gruodį. Tačiau tuomet buvo prieinamos tik „iOS“ ekrano kopijos. WABetaInfo dėka dabar aiškiai matome naująją Android sąsają.

WhatsApp balso skambučio sąsajos fone dabar yra ekrano užsklanda

Kalbant apie kitus šios naujos WhatsApp balso skambučio sąsajos elementus, priekyje ir centre matomas apvalus pilkas kvadratas. Jame taip pat bus nurodytas kontaktinis vardas, telefono numeris ir profilio nuotrauka.

Jis taip pat suteiks informacijos apie tai, kiek laiko tęsiasi skambutis. Vienas didžiausių pakeitimų yra tai, kad dabar turite sąsajos ekrano užsklandą, bent iš dalies.

Anksčiau „WhatsApp“ balso skambučių sąsaja tiesiog turėjo juodą foną. Dėl pertvarkymo sąsaja dabar papuošta numatytuoju WhatsApp ekrano fonu.

Remiantis šaltiniu, nėra galimybės tinkinti šio ekrano užsklandos ar fono. Tačiau tai gali pasikeisti ateityje, o „WhatsApp“ gali suteikti jums galimybę pakeisti skambučio foną.

Be to, yra tikimybė, kad šis ekrano užsklanda atitiks jūsų pokalbio foną. Naujas dizainas taip pat bus pritaikytas grupiniams pokalbiams. Tai padaro jį mažiau netvarkingą ir suteikia naują patrauklumą.

Jei norite išbandyti šią naują balso skambučio sąsają, turite atsisiųsti naujausią WhatsApp 2.22.5.4 versijos beta versiją. Galite paimti jį iš patikimo trečiosios šalies šaltinio APK veidrodžio. Nėra aišku, kada ši funkcija pasieks stabilią versiją.

WhatsApp nauja skambučių sąsaja

Leave a Comment