Atsisiųskite žaidimą „Uncharted 4“, skirtą „Android“ – 2022 m. sausio mėn

Parsisiųsti žaidimą Uncharted 4: Uncharted 4 yra ketvirtasis Uncharted serijos žaidimas. Žaidimą sukūrė ir sukūrė Naughty Dog Studio. Tai vienas geriausių veiksmo žaidimų PlayStation 4, PlayStation 5 ir PC. Žaidimas dabar pasiekiamas Android ir iOS vartotojams. Mobiliųjų telefonų naudotojai džiaugiasi sužinoję naujienas apie Uncharted 4 atsisiuntimą. Tačiau tik kelios svetainės yra patikimos ir jas galima atsisiųsti be jokių neveikiančių nuorodų.

Tai, kaip dirbate ir žaidžiate istoriją

Istorija prasideda kaip paskutinės kampanijos dalies prisiminimas. Herojus sutinka gyventi laimingą gyvenimą su savo gyvenimu be jokio ryšio su broliu Natanu. Tačiau viskas klostosi ne taip, o Semas grįžta į nuotykį su savo senu draugu Sully ir savo priešininku Reifu. Žaidimas sukasi apie prarastą užduotį.

Žaidimas yra fantastiškas su savo grafika ir nuostabiais vaizdais. Visų pirma, baisi yra pastatų architektūra, žyminti priešus, mūšius ir mūšius. Žaidimo kinematografija gera. Pasakojimas remiasi griūvančiu chaosu: Nathan Drake ir Victor Sullivan.

Kadangi žaidimo nėra „Play“ parduotuvėje, turite atsisiųsti APK, kad galėtumėte žaisti savo telefone. Kitas pranašumas, kurį gaunate atsisiųsdami per APK, yra tai, kad taip pat galite gauti „Android“ skirtą „obb“ failą, kuris padės jums žaisti į priekį. Duomenų failas yra labai svarbus bet kurioje programinėje įrangoje, kuri išsaugo jūsų pažangą. Pradėti žaidimą su obb failu jums tikrai bus naudinga, nes jau esate keliais lygiais priekyje ir su kai kuriomis kitomis funkcijomis.

Žaidimas perkeliamas į Android ir iOS platformas iš konsolės ir naudoja tą patį žaidimo variklį. Žaidimas veikia 30 FPS ir 1080p raiška. Uncharted 4 APK suteikia aukščiausio lygio tikslius nustatymus, animaciją ir ginklus su specialiaisiais efektais.

Susijęs: GTA San Andreas apgaudinėja Android – 2022 m. sausio mėn

Leave a Comment