„Audio-Technica“ pristato dvi naujas ausines, skirtas žaidimams, lengvesniems nei oras

„Audio-Technica“, žinoma kaip kurianti aukštos kokybės aukštos kokybės ausines, šiandien paskelbė du modelius, specialiai sukurtus žaidimams. ATH-GL3 ir ATH-GDL3. Abu sukurti taip, kad jaustųsi lengvesni už orą.

Abu modeliai yra „itin lengvo“ dizaino: GL3 sveria 230 g, o GDL3 modelis sveria 220 g. Palyginti su „Logitech G Pro X Wireless“ 369 g, EPOS GSP 670 – 449 g ir maždaug 310 g. „Master & Dynamic MG20“. Trys mūsų mėgstamiausios didelio tikslumo žaidimų ausinės per pastaruosius mėnesius.

Kai „Audio-Technica“ teigia, kad šios žaidimų ausinės yra itin lengvos, bendrovė taip galvoja. O šis lengvas dizainas labai prisidės prie papildomo komforto ilgesnio žaidimo metu. Abiejuose modeliuose taip pat yra nuimami mikrofonai, o tai visada yra geras privalumas, jei žaisdami norite išlikti hidratuoti ir (arba) valgyti. Nes galite lengvai išimti mikrofoną, kai jums nereikia jo naudoti balso pokalbiams. Tai reiškia, kad jis nėra kelyje.

„Audio-Technica“ žaidimų ausinės yra atviros ir uždaros

ttD5j0hP2zSWD9eqm 5lfiwjf4tr1M8k19F9n 2xPXvCiaMT2D9mw qW3VuAC8gYB1gu8p1NWm0BQp AmCGO JKhrnxI K8kBOB6H5EIUGek4GUSE

Visiems labiau patinka garsas ausinėse. Tai taip pat galioja žaidėjams, kurie mėgsta naudoti ausines savo patirčiai. Taigi čia „Audio-Technica“ suteikia grotuvui nedidelį pasirinkimą. Siūlo tiek atvirą, tiek uždarą nugaros dizainą.

ATH-GDL3 yra atviros nugaros modelis, turintis atviresnę garso sceną. Taip lengviau girdėsite aplinkinius garsus, nepasinerdami į žaidimo garsą. Kita vertus, tai taip pat leidžia išorei lengviau girdėti garsą iš jūsų ausinių, nes garsas šiek tiek sklinda. Tai kompromisas.

Jei jums labiau patinka patirtis patalpose, rinkitės ATH-GL3, kuriam pritaikytas patalpų dizainas. Tai bus šiek tiek įspūdingesnė ir galbūt galėsite išgirsti kiekvieną smulkmeną, kas vyksta žaidime. Tai gali būti ypač svarbu žaidimams, kurie labai priklauso nuo žaidimo erdvės suvokimo.

Bet taip pat daugiau ar mažiau pašalina visus išorinius garsus. Taigi, jei norite geriau pažinti savo tikrąją aplinką, ATH-GDL3 jums tinka labiau. Abi ausinės yra juodos ir baltos, jų kaina yra 129 USD už ATH-GDL3 ir 99 USD už ATH-GL3.

Abi ausinės taip pat suderinamos su PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, kompiuteriu ir bet kokiu įrenginiu, kuris turi standartinę 3,5 mm TRRS ausinių jungtį arba atskirus mikrofono įėjimus ir ausinių išvestį.

Leave a Comment