Backbone One apžvalga Engadget

Vaizdo kreditas: Engadget / Mat Smith

Valdiklio bendravardis, spyruoklinė galinė plokštė, užtikrina, kad kai tik jūsų telefonas yra vietoje, jis atrodys tvirtas ir vieningas. Valdikliai nesitrauks, taip pat nėra tikimybės, kad telefonas išslys. Kuo daugiau praleidau žaisdamas Alanas Wake’as, tada Mirties kilpa, taip pat Apple Arcade pavadinimai, tokie kaip Kritęs riteris ir Fantazijos, tuo labiau jis pradėjo susilieti į delninį kompiuterį – tokį su didelės raiškos OLED ekranu. Deja, turėsite pašalinti visus dėklus, kad įsitikintumėte, jog jis tilps valdiklio važiuoklėje.

Papildoma programa turi keletą naudingų gudrybių. Jis gali fiksuoti, redaguoti ir įkelti žaidimų turinį ir tai gana intuityvu. Paprastai nefiksuoju žaidimo, nebent tai būtų skirta darbui, bet jau naudojau „Backbone“ diegimą, kad siųsčiau trumpus klipus draugams. Bendrovė taip pat paskelbė apie „Backbone +“ prenumeratos paslaugą, kuri integruoja „Twitch“ srautinį perdavimą ir netgi leidžia prijungti klaviatūras ir kt. (Įsigydami valdiklį gausite nemokamus naudojimo metus.) Taip pat yra galimybė prisijungti prie pokalbių grupių ir fojėjų, kuriuose gyvena kiti „Backbone“ žaidėjai, tačiau tai nėra ypač gyvybinga, palyginti su „Discord“, „Reddit“ ar kitomis esamomis žaidimų erdvėmis. .

Programa taip pat veikia kaip žaidimų biblioteka, visų žaidimų, kuriuos galite žaisti su „Backbone One“, „Xbox“, „Stadia“, „Apple Arcade“ ir atskirų „Apple App Store“ žaidimų biblioteka. Deja, tai pažodžiui visi suderinami žaidimai, įskaitant išskirtinius žaidimų klonus ir „Xbox“ bei „Stadia“ pavadinimus, kurių galbūt net neužsiprenumeravote. Gaila, kad programa negalėjo susieti su žaidimais, kuriuos jau įdiegiau – tiesa, tai būtų neįmanoma naudojant „PlayStation Remote Play“. Žaidimo metu paspaudus mygtuką Backbone, pavadinimas bus įregistruotas bibliotekoje, kad būtų patogiau pasiekti kitą kartą. Čia yra daugiau funkcijų, tačiau jūsų rida gali skirtis. Jame bus rodomos populiarių pavadinimų rekomendacijos, tačiau tai yra neįtikėtinai pažįstami objektai Tarp mūsų, Genshin Impact ir Minecraft.

Engadget / Matas Smithas

„Backbone One“ yra galingas „iPhone“ žaidimų pultelis, todėl kartais aš aktyviai renkuosi žaisti „Stadia“ ir net nuotoliniu būdu žaisti „PlayStation“, kai esu kitame kambaryje. Tačiau tai yra brangus. Už 100 USD galite nusipirkti porą PS5 valdiklių arba visą dėžutę trečiųjų šalių „Bluetooth“ žaidimų pultelių ir išmaniųjų telefonų klipų.

Tačiau už tokią kainą gausite puikią patirtį, kuri puikiai dera su jūsų iPhone. Per šventes, kai lankiausi savo šeimoje, be vargo (neskaitant mažyčio teksto) galėjau žaisti Mirties kilpa būdamas už šimtų mylių nuo mano pulto. Kaip ir kelios esamos padalintos žaidėjų kilimėliai išmaniesiems telefonams, tai tarsi mažas jungiklis. Programa taip pat bando sujungti visas jūsų „iOS“ žaidimų patirtis vienoje vietoje, o tai yra gera idėja, net jei „Backbone“ nelabai pavyksta.

Visus „Engadget“ rekomenduojamus produktus atrenka mūsų redakcinė komanda, nepriklausoma nuo mūsų pagrindinės įmonės. Kai kuriose mūsų istorijose yra filialų nuorodų. Jei ką nors perkate per vieną iš šių nuorodų, galime uždirbti komisinį mokestį.

Leave a Comment