„Beatrice’s Adventure“ yra jūsų pasirinktas nuotykių žaidimas, skirtas trumpam susikaupimui

Be to, savaitės žaidimų naujienų santrauka ir keletas pagyrimų


žaidimai-02

Greiti ryšiai

  • Garbingi savaitės komplimentai

Pastaruosius penkerius metus kiekvieną savaitę apvalinau naujausius Android žaidimų leidimus lapelių pavidalu ir pagaliau atėjo laikas pokyčiams. Paprasčiausiai yra per daug kas savaitę paleidžiamų žaidimų, kurie nėra lygūs, o tai užgožia pagyrimą ir dėmesį, kurio reikia gauti geriausiems „Android“ žaidimams. Taigi, užuot katalogavę kuo daugiau naujų leidimų, laikas svarbiausiems dalykams tapti šou žvaigžde. Kiekvieną sekmadienį dabar paskelbsiu AP savaitės žaidimą, o šią savaitę tai bus „Paths: Beatrice’s Adventure“ – malonus nuotykis, kuris pasirenka savo nuotykį.

Žinoma, kam švaistyti galimybę atkreipti dėmesį į dar kelis kokybiškus žaidimus, todėl tęsiau ir puslapio apačioje pridėjau saujelę garbingų paminėjimų. Bet tai dar ne viskas. Jei netyčia praleidote mūsų žaidimo ataskaitą per pastarąsias septynias dienas, savaitės įvykių santrauką rasite tiesiai po geriausiu savaitės žaidimu. Taigi, nors AP savaitės žaidimų apžvalga keičia formą, šis pokytis yra į gerąją pusę.

DIENOS ANDROID POLICIJOS VIDEO

Geriausios savaitės rungtynės

Keliai: Beatričės nuotykis

Pasirinkite savo nuotykių žaidimus, kurie puikiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose, ypač kai jie skirti siųsti žinutes taip, kaip fiziniame telefone. Štai ką siūlo „Paths: Beatrice’s Adventure“ – besišakojančią istoriją, kuri vyksta per imituojamus tekstinius pokalbius. Istorija sukasi apie Beatričę ir jos sutrikusią šeimą. Prologas ir pirmasis skyrius yra nemokami, o pilną versiją galite atrakinti už 2,99 USD pirkdami programoje, todėl bendras žaidimo skyrių skaičius padidės iki devynių. Istorija yra maloni, menas malonus, o žaidimas lengvai žaidžiamas trumpomis serijomis su 10 atskirų tyrinėjimo pabaigų. Visur tai solidus leidimas, linksmas ir linksmas, todėl AP yra geriausias savaitės žaidimas.


Pajamų gavimas: nemokama / be skelbimų / IAP 2,99 USD už vienetą (visas žaidimo atrakinimas)

Šios savaitės įvykiai

  • Pirmadienis:
  • antradienis:
  • Trečiadienis:
  • Ketvirtadienis:
  • penktadienis:


Garbingi savaitės komplimentai

Ar žinote naują vertingą žaidimą? Užpildykite mus!

Jei galvojate apie žaidimą kitam žaidimo apžvalgos leidimui, nedvejodami atsiųskite mums el. laišką ir praneškite mums.

Svarbu: yra 2 paraiškos peržiūros reikalavimai, išvardyti toliau.

  • Programos paleidimo data neturėtų būti ilgesnė nei prieš 2 savaites
  • Ji turi būti originali, revoliucinga, gerai peržiūrėta, įdomi, linksma ir pan.

Dabar, jei ir tik tenkinami pirmiau nurodyti reikalavimai, siųskite el. laišką šiuo adresu: oh.no.its.the@androidpolice.com.


žaidimai-02
13 naujų „Android“ žaidimų iš praėjusios savaitės: geriausias, blogiausias ir viskas tarp jų (1/9 / 22-1 / 16/22)

Chocobo GP, DEEMO II, Quest Hunter ir kt

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment