Behind the Frame leidžia žaidėjams žvilgtelėti į naują šalutinę istoriją per naujausią pagyrimų anonsą

„Silver Lining Studio“ ir „Akupara Games“ ką tik išleido pagyrimų kupiną filmo „Behind the Frame“ anonsą – nuostabų naratyvinį nuotykį su Ghibli įkvėptais vaizdais ir emocinga istorija. Nors anonsas turėtų paskelbti apie artėjantį žaidimo išleidimą „Nintendo Switch“ ir „PlayStation 4“ šių birželio 2 d., erelio akimis gerbėjai klipo pabaigoje pastebėjo keletą sekundžių naujo ir įdomaus – visiškai naują šalutinę istoriją. .

Tiesa, „Behind the Frame“ pareigūnas Twitter puslapis patvirtino, kad papildomas turinys iš tiesų yra tikras – žaidėjai galės patirti kitą pasakojimo pusę, o jei jau žaidėte žaidimą, kai jis pasirodė „iOS“ ir „Android“, tiksliai žinosite, ko tikėtis. Pagyrų anonse matome nedidelį žvilgsnį į naują veikėją, žiūrintį pro savo langą. Tikimasi, kad tai bus skonis to, kas bus, kai ši šalutinė istorija bus oficialiai išleista.

Nors „Silver Lining Studio“ paskelbė, kad asmeninių kompiuterių savininkai tą pačią dieną „gaus papildomą istoriją NEMOKAMAI“, kol kas nėra oficialaus žodžio, ar mobilieji žaidėjai gali mėgautis ta pačia privilegija, ar ne. Tikimės, kad šalutinis pasakojimas bus išleistas ir mobiliajame telefone, nes žaidimas yra tiesiog nuostabus (galite peržiūrėti mano žaidimo apžvalgą, kad suprastumėte jo atmosferą).

Kol kas „Behind the Frame“ galite atsisiųsti iš „iOS App Store“ ir „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai aukščiausios kokybės pavadinimas, kainuojantis 5,99 USD arba ekvivalentą vietiniu mastu. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad gautumėte naujausią informaciją apie naujausius pokyčius.

Ar ieškote daugiau panašių pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 10 geriausių naratyvinių nuotykių žaidimų, kuriuos galite žaisti dabar, sąrašą?

Leave a Comment