Bengals-Titans, Packers-49ers: NFL atkrintamųjų varžybų tiesioginiai atnaujinimai

Kreditas…Emilee Chinn / Associated Press

Nors daugiausia dėmesio sulaukia „Bengals“ perdavimų žaidimas, jų geriausias gynėjas Joe Mixonas tyliai surinko savo geriausius metus Sinsinatyje, kur žaidė nuo 2017 m. Mixonas 2021 m. įveikė 1 205 jardus ir 13 kamuolių, kurie abu buvo karjeros rekordai. Jis pridėjo 314 gautų jardų (ir tris kamuolius), todėl tapo vienu iš trijų gynėjų su Austinu Ekeleriu iš „Chargers“ ir Jonathanu Tayloru iš „Colts“, kurie turėjo daugiau nei 1 500 jardų nuo atmušimo ir mažiausiai 15 kamuolių.

6 pėdų 1, 220 svarų sveriantis Mixonas nėra didelis Derrickas Henry. Tačiau jis pasiekė karjeros rekordą – 292 atmušimus (vidutiniškai 4,1 jardo), kai Sinsinatis padidino savo pastangas apsaugoti Joe Burrow, dažniausiai atleidžiamą NFL gynėją.

Praėjusį savaitgalį „Bengals“ žaidžiant laukines kortas „Raiders“ daugiausia dėmesio skyrė Mixono sulaikymui, kuris įveikė kuklius 48 jardus, atmušdamas 17 nešimų ir 28 jardus. Tačiau jei „Titans“ bandys padvigubinti bet kurį iš „Bengals“ greitųjų imtuvų, Mixonas gali gauti didesnę veiksmo dalį šeštadienį.

Leave a Comment