Benjaminas Alexanderis tikisi mėgautis savo „Cool Runnings“ akimirka, tapdamas pirmuoju kalnų slidininku Jamaikoje

SPEEDY Benjaminas Alexanderis tikisi mėgautis savo „Cool Runnings“ akimirka – tapęs pirmuoju kalnų slidininku Jamaikoje olimpinėse žaidynėse.

Buvęs iš Didžiosios Britanijos gimęs tarptautinis didžėjus praėjusią savaitę prestižiniame milžiniško slalomo renginyje pateko į Pekino žiemos žaidynes kitą mėnesį.

2

Didžiojoje Britanijoje gimęs Aleksandras už Jamaiką varžysis prestižiniame slalomo milžineKreditas: BENJAMINAS ALEKSANDARAS
Aleksandras yra buvęs tarptautinis didžėjus

2

Aleksandras yra buvęs tarptautinis didžėjusKreditas: BENJAMINAS ALEKSANDARAS

Tai, kas prasidėjo kaip tikra svajonė, kai 2016 metais pirmą kartą išbandė šią sporto šaką, taps realybe, kai jis leisis į Kinijos trasas.

Įkvėpimas kilo iš kultinio 1993 m. filmo „Cool Runnings“, kuris buvo paremtas 59 metų Dudley Stokesu ir jo komanda, kuri nepaisė galimybės patekti į 1988 m. Kalgario žaidynes.

Jis gali padėkoti mentoriui Stokesui – tos garsios Jamaikos bobslėjaus ekipažo pilotui – už kassavaitinius padrąsinančius žodžius.

Aleksandras sakė: „Brangus drauge, Dudley man pradžioje pasakė, kad norint patekti į olimpines žaidynes, reikia didelio ryžto, gebėjimo kovoti, kentėti ir ištverti.

„Žvelgiant į pastaruosius 18 mėnesių, mano istorija apie tai – bėda. Tiek daug sukėlė pandemija.

„Aš prieštarauju principui dėl to, kas reikalauja neįtikėtinai daug laiko ir pastangų. Kai kurie žmonės tai atmeta kaip triuką.

PRISIJUNK prie SUN VEGAS: LAIMĖK NEMOKAMĄ 10 £ PREMIJĄ, LAIKYKITE 100 ŽAIDIMŲ IR NEREIKALINGAS ĮSTATYMAS (Taikomos taisyklės ir sąlygos)

„Dudley buvo ten, padarė, nusipirko marškinėlius ir pardavė filmavimo teises! Smagu, kad jis yra mano komandoje.

„Nekantrauju susitikti su juo asmeniškai vasario mėnesį JK. Daug valandų praleidome žiūrėdami Zoom, TV laidas ir telefono skambučius.

Norėdami pasiekti šį tašką, Aleksandrui kainavo daugiau nei 74 000 svarų sterlingų, tačiau jis tikisi atgauti pinigus per rėmėją.

Ten, kur geriausi slidininkai galės rinktis iš 20 porų slidžių, Aleksandras savo žinioje turės tik saują slidžių.

Įvairios šios datos lenktynės buvo atšauktos dėl pandemijos, o praėjusį mėnesį 38 metų vyras manė, kad jo svajonės baigėsi, kai susirgo Covid.

Aleksandras pridūrė: „PGR rezultatai gali būti teigiami praėjus mėnesiams po to, kai gausite Covid. Maniau, kad tai vinis karste. Dešimt dienų buvau be slidinėjimo, o tai buvo košmaras, nes iki kvalifikacijos liko tik 24 dienos.

„Jei būtume kalbėję per Kalėdas, būčiau buvęs labiausiai prislėgtas žmogus. Nemaniau, kad jis kirs finišo liniją. Maniau, kad tai manęs išvengia“.

Sniegas ir slidės buvo labiausiai nutolę nuo jo formavimosi metų, kai jis augo Wellingborough mieste, Northamptonshire turguje.

Jo motina gimė White City, Vakarų Londone, o Aleksandro tėvas iš Jamaikos yra išėjęs į pensiją autobuso vairuotojas.

Po darbo finansų srityje Aleksandras galiausiai sumaišė DJ rinkinius daugiau nei 30 šalių, įskaitant Tailandą, Ibizą ir festivalyje „Burning Man“ Nevados dykumoje.

Jis tikisi, kad jo istorija padės atskleisti būsimus talentus Karibų jūros žiemos olimpinėse žaidynėse.

Aleksandras pasakė: „Esu kaip paukštis gaujos pradžioje, kuris susiduria su priešpriešiniu vėju, todėl kiti vaikinai, esantys iš paskos, gali važiuoti šiek tiek lengviau.

„Spaudimo nėra. Nuo nugalėtojo atsiliksiu 20 sekundžių. Bet mano aukso medalis jau yra mano krepšyje, ypač jei aš nešu vėliavą atidarymo ceremonijoje.

Leave a Comment