„Blizzard Boss“ potencialiai erzina naująjį „Starcraft“ žaidimą

Naująjį „Starcraft“ serijos žaidimą potencialiai erzino vienas iš dabartinių „Blizzard Entertainment“ bosų. Per pastarąją savaitę nemažai gerbėjų garsiai kalbėjo apie tai, kurios „Activision“ ir „Blizzard“ priklausančios franšizės norėtų sugrįžti po to, kai „Microsoft“ įsigijo abu leidėjus. Ir nors belieka laukti, ką „Microsoft“ darys su „Blizzard“ IP ateityje, viena žymi įžymybė galėjo susilaukti kažkokio pokšto apie „Starcraft“.

Neseniai paskelbtoje „Twitter“ žinutėje aktorius Simu Liu, kuris konkrečiai interpretuoja Shang-Chi „Marvel“ kino visatoje, aiškiai pasakė, kad ateityje nori matyti „Starcraft“ pažangą. „Prašome išsaugoti Starcraft“, – tviteryje didelėmis raidėmis parašė GIF iš serijos. Galiausiai ši žinutė susilaukė daugelio kitų „Starcraft“ gerbėjų „Twitter“ paskyroje ir išpopuliarėjo. Tiesą sakant, tiek, kad Mike’as Ybarra, kuris yra dabartinis „Blizzard“ bosas, galiausiai atsakė Liu. Nors Ybarra neturėjo nieko konkretaus pasakyti apie „Starcraft“ tolesnę veiklą, jis paskelbė gudrų šypsenėlių veidą, kurį daugelis gerbėjų suvokė kaip erzinimą apie naująjį serijos žaidimą.

Akivaizdu, kad sunku žinoti, ar šis „Ybarre“ tviteris iš tikrųjų rodo naują „Starcraft“ žaidimą kaip visumą. Tačiau neatrodo, kad jis taip atsakė Liu, jei nežinojo apie franšizę ko nors, ko nežino visi kiti. Ar toks erzinimas gali būti susijęs su atitinkamu nauju žaidimu franšizėje (galbūt Starcraft 3) tikriausiai dar ilgai nežinosime. Vis dėlto tai jaudinanti idėja.

Kaip ir Simu Liu, ar norite ateityje pamatyti naują „Starcraft“ žaidimą? Kokia tikimybė, kad „Microsoft“ galiausiai sugrąžins seriją iš esmės po to, kai oficialiai nusipirks „Blizzard“? Praneškite man savo idėjas komentaruose arba „Twitter“ adresu @ MooreMan12.

.

Leave a Comment