Blizzard kuria išlikimo žaidimą visiškai naujoje visatoje

„Blizzard“ plečiasi ir nustato naujo žaidimo kursą išgyvenimo žanre. Tai bus pirmoji nauja Blizzard franšizė per daugelį metų, o paskutinė nauja franšizė bus „Overwatch“. Šįryt kompanija oficialiai paskelbė, kad kuria išgyvenimo žaidimą ir kad jis vyks visiškai naujoje visatoje. Tai reiškia, kad tai niekaip nebus susieta su jokiais kitais jau siūlomais žaidimais.

Tinklaraščio įrašas, skelbiantis apie naują žaidimą, kuriame nėra daug detalių, taip pat pasitarnauja kaip priemonė samdant žmones į komandą. „Blizzard“ turi daugybę atvirų vaidmenų, kurių ji ieško. Įskaitant aplinkos menininką, techninį menininką, VFX menininką, lygio dizainerį, programinės įrangos inžinierius ir kt.

Taigi, jei ieškote darbo žaidimų kūrimo srityje, galbūt norėsite peržiūrėti atviras vietas, kurias „Blizzard“ nori užpildyti.

„Blizzard“ išgyvenimo žaidimas neturi pavadinimo

Šiuo metu Blizzard neturi oficialaus šio naujo žaidimo pavadinimo. Bent jau ne tas, kuris nori dalytis viešai. Jis gali turėti projekto kodinį pavadinimą, kurį jis naudoja viduje.

Taip pat nėra daug informacijos apie patį žaidimą ir kaip jis bus. Nors „Blizzard“ pamini keletą pagrindinių smulkmenų, kad priverstų susimąstyti. Pasak studijos, naujasis išgyvenimo žaidimas bus prieinamas asmeniniam kompiuteriui ir konsolėms. Galbūt bus įtrauktas kryžminis išsaugojimas, pavyzdžiui, su Diablo II: Resurrected. O gal net kryžminį žaidimą.

Be to, „Blizzard“ teigia, kad ši nauja jos kuriama visata yra „vieta, pilna herojų, kuriuos dar turime sutikti, istorijų, kurias dar reikia papasakoti, ir nuotykių, kuriuos dar reikia išgyventi. Didžiulė galimybių sritis, laukianti, kol bus ištirta.

Tas fragmentas nelabai ką reiškia. Tačiau tai pasako žaidėjams, kad šis žaidimas greičiausiai bus didžiulis atviro pasaulio žaidimas, kuriame bus daug ką atrasti. Taip pat yra du vaizdai, kuriuose yra, ko gero, šiek tiek koncepcinio meno. Taigi tai gali baigtis galutiniame žaidime arba ne. Tai, beje, neabejotinai praeis daug metų.

Šis pranešimas buvo paskelbtas po to, kai anksčiau šį mėnesį buvo atskleista, kad „Microsoft“ sutiko įsigyti „Activision Blizzard“ už beveik 69 mlrd. Dėl to kai kurie „Activision Blizzard“ žaidimai pateks į „Xbox Game Pass“.

Žaidimas Blizzard Survival 1

Leave a Comment