„Blue Archive“ naujausiame atnaujinime prideda du kovotojus, naują skyrių ir žaidimo gėrybių

Mėlynojo archyvo gerbėjai dabar gali patirti labai lauktą Vol. 3 Pagrindinės žaidimo istorijos 1 skyrius. Naujausiame „Nexon“ mobiliojo RPG atnaujinime du nauji naikintuvai prisijungia prie kovos kartu su „Edeno sutartimi: Ch. 1 Makiažo darbo klubas, štai!

Naujausiame „Blue Archive“ atnaujinime bus du nauji „Azusa“ ir „Hanako“ naikintuvai, taip pat naujas pamokų turinys, „Total Assault“ reido turinys, emocijos ir daugybė žaidimų gėrybių. Pavojingas bosas „Hieronymus“ taip pat gali mesti iššūkį, taip pat dosni 1200 piroksenų dovana visiems žaidėjams nuo dabar iki vasario 22 d.

Pažiūrėk į:

Visų pirma, naujoji Edeno sutarties arka leis žaidėjams susipažinti su Trejybės bendrosios mokyklos makiažo darbo klubo pasakojimu. Čia bus trys skyriai, kurie suteiks žaidėjams galimybę susipažinti su perėjimo studentu Azusa ir gydytoju Hanako. Galite žvilgtelėti į toliau įterptą veikėjo anonsą, kad pamatytumėte, kaip veikia Azusa.

Be to, Total Assault reidas pristatys naują bosą Hieronymus. Žaidėjai taip pat gali dalyvauti specialiame makiažo darbo šventės prisijungimo renginyje ir pelnyti įprastų techninių pastabų pasirinkimo bilietus, Trejybės stiliaus fontaną (3 žvaigždučių baldus), bilietus į artefaktus, 720 piroksenų ir dar daugiau.

Jei norite išbandyti žaidimą ir prisijungti prie visų linksmybių, galite atsisiųsti „Blue Archive“ iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad gautumėte naujausią informaciją apie naujausius pokyčius.

Ar ieškote daugiau JRPG savo mobiliajame įrenginyje, kurie numalšins jūsų anime stiliaus gėrio troškulį? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtų Android JRPG sąrašu?

Leave a Comment