„Blues“ pristato naują mobiliąją programėlę „iOS“, „Android“ įrenginiams

Šv. Louis Blues pristatė naują programą mobiliesiems ir planšetiniams įrenginiams.

Programėlė, kurią sukūrė „YinzCam“, yra pirmoji mobilioji programėlė, skirta bliuzui nuo 2016 m., ir suteikia gerbėjams pritaikytą patirtį ir geresnę prieigą prie technologijų, kai jie dalyvauja žaidime Enterprise Center.

Dabar programą galima atsisiųsti adresu Apple App Store ir Google Play.

„Džiaugiamės galėdami savo gerbėjams vėl pasiūlyti specialią „Blues“ mobiliąją programėlę“, – sakė Sent Luiso viceprezidentas Mattas Gardneris. Louis Bluesa, Inovacijos ir skaitmeninė strategija. „Daugumą dienų praleidžiame su telefonu rankose arba visada šalia. Svarbu, kad dabar padėtų pagrindus, kad suteiktume geriausią bliuzo patirtį ir ryšį savo gerbėjams per jų mobilųjį įrenginį.

„Džiaugiamės naujomis funkcijomis, kurias pristatome pristatydami, bet dar labiau džiaugiamės, ką galėsime nuolat pasiūlyti dėl šios naujos programos lankstumo.

Gerbėjai, kurie atsisiunčia programėlę, prisijungia prie Bluenatics (arba susikuria naują Bluenatics paskyrą) ir siunčia savo įrašą vasario 18 d jie turės teisę laimėti po du bilietus į kiekvienas likusias namų rungtynes ​​iki reguliariojo sezono pabaigos.

Be funkcijų, kuriomis gerbėjai naudojasi NHL programėlėje, pvz., lengvos prieigos prie komandos naujienų, vaizdo įrašų, statistikos, tiesioginės transliacijos ir transliacijų, „Blues App“ dabar pasiūlys labiau suasmenintą požiūrį ir visiškai integruotą „Bluenatics“ platformą. daugiau nei 70 000 registruotų bliuzo gerbėjų . Naudodami Bluenatics gerbėjai gali tinkinti savo programą pagal tai, ar jie dalyvauja žaidime, ar žiūri namuose Šv. Marko turguje. Louis ar ne tik.

Rungtynėse dalyvaujantys sirgaliai galės lengvai valdyti savo mobiliuosius bilietus, užsisakyti maisto ir gėrimų per mobiliuosius įrenginius, naudotis nuolaidomis, įkelta verte ir saugoti savo mokėjimo duomenis naudodami „Blues Pay“. Ventiliatoriai taip pat galės gauti tiesioginius pranešimus renginyje, siūlančius specialius maisto, gėrimų, „STL Authentics“ prekių ir kt. pasiūlymus.

Kuriant naują programą Blues glaudžiai bendradarbiavo su daugeliu vertingų skaitmeninių partnerių, įskaitant Ticketmaster, Tunespeak, Venuetize ir Filmily. YinzCam, programų kūrėjas, yra gerai žinomas sporto mobiliųjų programų lyderis, turintis daugiau nei 200 klientų, įskaitant šešias kitas NHL komandas.

„Mes labai džiaugiamės ir džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Sent Luiso „Blues“ kuriant naują jų komandos programą“, – sakė Priya Narasimhan, „YinzCam“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. “Programa yra unikali savo kelių režimų komponentu, įskaitant segmentuotą patirtį įvairiose vietose ir “Blues” ledo ritulio komandai. Kaip ledo ritulio gerbėjas, niekas manęs nedžiugina nei kiti ledo ritulio gerbėjai, naudojantys mūsų kuriamus produktus. Negaliu laukti ”.

Papildomos programėlės funkcijos apima galimybę tinkinti antrinį naršymo meniu, žinomą kaip „Top 5“, galimybę pasirinkti savo programos piktogramą „iOS“ įrenginiuose ir naują „Bluenatics Memories“ parinktį, kurioje gerbėjai gali susikurti atminimo bilietą po žaidimo arba įkelti savo nuotraukos / vaizdo įrašai, rodantys, kaip Mėlyna didžiuojasi Note.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie visiškai naują programą, eikite į stlouisblues.com/app.

.

Leave a Comment