Buccaneers vs. Avinai: rezultatų atnaujinimai gyvai

Kreditas…Markas Lomoglio / Associated Press

Keli NFL gynėjai šį sezoną buvo geresni už Tomą Brady. „Buccaneers“ pergale prieš „Eagles“ Brady’iui prireikė vidutiniškai 2,17 sekundės, kad numestų kamuolį – tai greičiausias šio sezono gynėjo įvertinimas. pagal NFL Next Gen statistiką.

Greiti, trumpi perdavimai leido „Buccaneers“ atakuoti ir žengti į priekį prieš „Eagles“ gynybą, kuri veiksmingai apribojo didelius žaidimus reguliariajame sezone. Toks puolimas taip pat galėjo būti kai kurių Tampos įlankos žaidėjų sužalojimų rezultatas, gąsdinamas rimtų grėsmių, įskaitant gynėją Chrisą Godwiną, kuriam gruodžio pabaigoje plyšo priekiniai kryžminiai raiščiai.

Priekinė gynyba taip pat tapo rūpesčiu, nes du Tampos įlankos atakuojantys žaidėjai – kovojantys su Tristanu Wirfsu ir centru Ryanu Jensenu – abu žaidime susižeidė kulkšnis, o Filadelfija keturis kartus paleido Brady. Wirfsas ir Jensenas buvo minimi kaip abejotini sekmadienio divizionų turo žaidime, nors atrodo, kad Jensenas žais.

„Buccaneers“ susidurs su „Rams“ gynyba, kuri gali pasiekti varžovų gynėjus, o dinamiškas perdavimas Von Milleris skrieja iš krašto, o viduje slypi geriausias metų gynėjas Aaronas Donaldas. Pora padėjo Los Andželui baigti reguliarųjį sezoną su 50 krepšių ir užėmė trečią vietą, nepaisant to, kad buvo viduryje, kai buvo spaudžiamas gynėjas.

Per savo vienintelį susitikimą šį sezoną, 3 savaitę, Brady buvo atleistas tris kartus dėl „Buccaneers ’34-24“ pralaimėjimo.

Tampa Bay treneris Bruce’as Ariansas šią savaitę žurnalistams sakė, kad Brady sugebėjimas traukti kamuolį spaudžiamas padeda prieš gynybą, kuri taip gerai pažymi ketvirtį, tačiau „Buccaneers“ negali pasikliauti tik trumpais perdavimais.

„Jūs vis tiek turite atlikti keletą smūgių aikštėje“, – sakė Ariansas. „Ne viskas bus išmušta ir numušta“.

Leave a Comment