„Canucks“ ruošiasi „Hughes“ nebuvimui; Petterssonas praleidžia treniruotes

“Tikimės, kad be jo rasime daugiau dalykų apie jėgos žaidimą. Nemanau, kad galime, bet pasistengsime.”

Vankuverio „Canucks“ sirgaliai jau žinojo, kad jų komanda šią savaitę neturės Quinno Hugheso savo trijų rungtynių aikštelėje – kai Eliasas Petterssonas pirmadienio popietę neleido treniruotis ant ledo, buvo lengva manyti, kad blogiausia.

Hughesas prisijungė prie NHL COVID protokolo, kai išvyko į JAV per Visų žvaigždžių pertrauką. Tai reiškia, kad jis liks JAV ir karantine mažiausiai penkias dienas. Laimei, Petterssonas neprisijungs prie COVID protokolo.

„Petterssonas tiesiog pykino, beveik kaip į gripą panašūs simptomai, nesusiję su COVID, todėl išsiuntėme jį namo“, – sakė „Canucks“ vyriausiasis treneris Bruce’as Boudreau. „Tikimės, kad jis rytoj bus pasiruošęs čiuožti su mumis prieš rungtynes ​​ir žaisti žaidimą rytoj vakare.

Dėl to „Canucks“ gerbėjai turėtų lengviau atsidusti. Kad ir kaip Petterssonas stengėsi gaminti šį sezoną, ši savaitė būtų sunki, jei jis ir Hughesas nebūtų iš rikiuotės.

Petterssonas nebuvo vienintelis Canuckas, kuriam trūko treniruočių. Matthew Highmore’as buvo teigiamas COVID-19 testas prieš praktiką ir šiuo metu laukia PGR testo rezultatų, kad sužinotų, ar jis turi prisijungti prie COVID protokolo. „Canucks“ žaidėjų greitųjų testų rezultatai buvo klaidingi.

Tuo tarpu Tuckeris Poolmanas, pasak Boudreau, „jaučia orą“. Poolmanas buvo pašalintas iš rungtynių sausio 27 d., kai jautėsi blogai ir nuo to laiko praleido trejas rungtynes.

„Kažkas kitas turi pasistengti ir tikiuosi, kad tai aš“.

Visgi, didžiausias nebuvimas yra Hughesas ir dabar „Canucks“ turi ruoštis bent trejiems mačams be savo geriausio žaidėjo.

„Jis yra geriausias mūsų puolimo kūrėjas iš užpakalinės dalies, todėl tai bus iššūkis“, – sakė Boudreau, apibūdindamas „Canucks“ kaip „puolamus iššūkius“.

„Nemanau, kad kada nors pakeisime Quinną Hughesą, jis toks geras, bet tikimės, kad be jo rasime daugiau dalykų apie jėgos žaidimą“, – pridūrė Boudreau. „Nemanau, kad galime, bet pasistengsime“.

Boudreau pasiūlė, kad „Canucks“ vis tiek bandys žaisti taip pat, tačiau žaidėjai natūraliai prisitaikys. Tiksliau, puolėjai, kurie gali išpūsti zoną ir ieškantys ilgo Hugheso perdavimo, kai jis turi ritulį, žinos, kad žaisti nebegalima.

Didžiausia Hugheso nebuvimo našta guls ant Oliverio Ekmano-Larssono pečių, nes kiti „Canucks“ kairiojo krašto gynėjai yra Kyle’as Burroughsas ir Bradas Huntas. Nuo trenerio pasikeitimo Hughesas reguliariai žaisdavo po 26 minutes per rungtynes ​​ir sausio 29 d. 31:07 pasiekė karjeros rekordą prieš Calgary Flames.

Tai yra keletas didelių minučių, kurias reikia pakeisti, bet Ekmanas-Larssonas turi daug patirties kaip pirmasis gynėjas, žaidžiantis sunkias minutes visose situacijose.

„Akivaizdu, kad mums yra didžiulis trūkumas, kad jo nėra rikiuotėje, bet tuo pačiu metu taip elgiamės šiais metais“, – sakė Ekmanas-Larssonas. „Per metus čia žaidėme be gerų žaidėjų ir šį kartą nebus kitaip.

„Kažkas kitas turi pasistengti ir tikiuosi, kad tai aš“.

– Jaučiuosi taip, lyg žaisčiau gerą ledo ritulį.

Ekmanas-Larssonas šį sezoną žaidė tvirtai gynyboje, tačiau įprasto puolimo nebuvo.

Gynėjas veteranas per visą savo karjerą nuolat pelnydavo 40 taškų ir net per pastaruosius du COVID sutrumpintus sezonus rinkdavo 40 taškų, jei būtų buvę 82 rungtynių sezonai.

Tačiau šiais metais Ekmanas-Larssonas per 43 rungtynes ​​pelnė tik 9 taškus ir surinko mažiau taškų tiek naudojant jėgos žaidimą, tiek esant vienodai. Kodėl jam nepavyko pelnyti taškų – ar kažkas pasikeitė jo žaidime, ar tai tik jo vaidmuo „Canucks“?

„Manau, kad tai yra šiek tiek visko“, – sakė Ekmanas-Larssonas. „Visą savo karjerą dirbu toje pačioje organizacijoje ir mane iškeisdavo – jūs turite su tuo susitaikyti, manau, kad tai nėra kažkas, kas praeina per vieną naktį, manau, kad reikia laiko priprasti.

„Jei atvirai, jaučiuosi taip, lyg per sezoną žaisčiau gerą ledo ritulį. Sukūriau daug progų ir daug smūgiavau į ritulį. Ar norėčiau turėti daugiau taškų? Taip, žinoma. Tai lyga, kurioje visi nuolat žiūri į taškus… bet negalima pamiršti ir kitų dalykų, kuriuos žmonės daro ant ledo, ir aš jaučiuosi taip, lyg žaisčiau gerą gynybinį ledo ritulį ir tuo labai didžiuojuosi.

„Aš tiesiog stengiuosi padaryti tai, kas geriausia komandai, o jei tai žudo baudas, tai turiu padaryti“.

Hughesui pasitraukus iš rikiuotės, „Canucks“ gali prireikti Ekmano-Larssono, kad sustiprėtų ir veiktų puolime. Panašu, kad Ekmanas-Larssonas žengs į Hugheso vietą pirmajame jėgos bloke – jis ten jau praleido šiek tiek laiko prieš „Visų žvaigždžių“ pertrauką dviejų gynybų sąrankoje.

Per pastarąsias šešerias rungtynes ​​„Canucks“ jėgos žaidimas yra tik 2 prieš 16 – dabar būtų idealus metas Ekmanui-Larssonui išsiveržti ir atlikti tokį patį nusikaltimą, kokį jis darė su „Coyotes“.

Leave a Comment