Chara praleidžia Chelios rungtynes ​​gynėjo, Islanders pralaimi Sharks

SAN JOSE – Zdeno Chara pasiekė rekordą daugumos NHL rungtynių, kurias žaidė gynėjas, ir Zachas Paris pelnė 400-ąjį NHL įvartį Niujorko „Islanders“ ekipai, ketvirtadienį SAP centre pralaimėjus San Chosė „Sharks“ komandai 4:3.

Chara žaidė 1652-ąsias rungtynes praleisti Chrisą Cheliosą. 44-erių futbolininkas žaidė 16:26 ir už muštynes ​​gavo penkių minučių baudą.

„Pradžioje norėčiau padėkoti Chrisui Cheliosui, jis daugeliui iš mūsų iškėlė tokį aukštą standartą“, – sakė Chara. “Tai buvo labai įkvepianti ir didžiulė motyvacija. Noriu jam už tai padėkoti. Nuostabus žaidėjas ir lyderis… Esu labai dėkingas ir man labai pasisekė, kad turiu daug puikių komandos draugų, puikių trenerių, ir treneriai, ir mano žmonos bei vaikų palaikymas… Man labai pasisekė, kad galiu vis dar žaisti žaidimą.

Džeimsas Reimeris Septynis pralaimėjimus iš eilės (0-3-4) atmušusiai „Sharks“ (23-22-6) atmušė 44 kartus ir šaudyme neįmušė įvarčio. Loganas Couture pelnė vienintelį įvartį per atmušimą.

„Šiuo metų laiku jūs tiesiog turite rasti būdų, kaip gauti taškų, o šį vakarą mes tai padarėme“, – sakė San Chosė treneris Bobas Boughneris. „Kartais galvoju apie Anaheimą [Ducks] rungtynės (antradienis pralaimėjimas serijomis 4:3) ir manau, kad tada žaidėme geriau nei šįvakar. Bet taip žaidimas vyksta. Išgelbsti čia ar ten arba atšoka šen ar ten, o mes įstrigome ir kovojome, nors nebuvome patys geriausi“.

Vaizdo įrašas: NYI @ SJS: Couture pramuša penkias duobutes, kad gautų papildomą tašką

Brokas Nelsonas pelnė įvartį ketvirtas rungtynes ​​iš eilės, Mathew Barzal atliko du rezultatyvius perdavimus ir Ilja Sorokinas „Islanders“ ekipoje aštuntą kartą iš eilės atmušė 25 kartus (19-20-8).

„Galbūt tai buvo geriausias mūsų šių metų žaidimas ir mes negavome dviejų taškų, bet nusipelnėme dviejų taškų“, – sakė Niujorko treneris Barry Trotzas. „Galime pasitraukti nuo tokių žaidimų, o jei kiekvieną vakarą žaisite iki tokio lygio, gausite daug taškų.

Pirmajame kėlinyje 14:56 Nelsonas išvedė Islanders į priekį 1:0, kai atrėmė metimą Scottas Mayfieldas.

Aleksandras Barabanovas prieš tai 15:55 išlygino rezultatą 1:1 Jasperas Weatherby išvedė „Sharks“ į priekį 2:1 17:32 savo pirmuoju įvarčiu nuo sausio mėn. 4.

Antrojo kėlinio 12:48 rezultatu Paryžius išlygino rezultatą 2:2.

„Manau, kad sužaidėme tikrai geras rungtynes, nusipelnėme geresnio rezultato“, – sakė Parise. “Išmetėme daug metimų į tinklą. Manau, kad žaidėme iš viršaus į apačią tikrai gerai. Deja, nepavyko laimėti. Tai vienas iš tų rungtynių, kurias jauti, kad žaidėte gerai ir nusipelnėte pasitraukti du [points].

Vaizdo įrašas: NYI @ SJS: Parise siunčia šūvį per penkias skylutes

Couture 16:31 rezultatu 3:2 paleido jėgos žaidimą. Tai buvo penktas jo įvartis per šešias rungtynes.

Adomas Pelechas po 19 sekundžių išlygino rezultatą 3:3, 16:50 po to, kai „Sharks“ apvertė ritulį neutralioje zonoje.

„Visi labai gerai sustiprėjo“, – San Chosė gynėjas Jokūbas Middletonas sakė. “Taip pat malonu laimėti. Tikrai malonu. Tai pirmas kartas, kai girdžiu muziką po to [in the dressing room] per septynias rungtynes ​​ir aš negalėjau būti laimingesnis.

PASTABOS: Ryklių gynėjas Nicolas Meloche paliko antrame periode po to, kai buvo alkūne į galvą. Jis bus iš naujo įvertintas penktadienį, sakė Boughneris. … San Chosė į priekį Ryanas Dzingelas žaidė 400-ąsias NHL rungtynes, antrąsias rungtynes ​​su San Chosė po to, kai buvo pareikštas reikalavimas atleisti. … Parise’as pelnė 831 tašką (400 įvarčių, 431 rezultatyvų perdavimą) per 1107 NHL rungtynes ​​per 17 sezonų su Islanders, New Jersey Devils ir Minesota Wild. … Islanders į priekį Oliveris Wahlstromas atliko vieną metimą ir vieną pataikymą per 12:11, praleidęs du žaidimus dėl viršutinės kūno dalies traumos. … Barzalas per pastarąsias šešerias rungtynes ​​pelnė septynis taškus (vieną įvartį, šešis rezultatyvius perdavimus). … Chara išlygino puolėją Marką Recchi už septintąją vietą NHL rungtynėse. … Chara buvo pasirinktas Islanders trečiajame ture (Nr. 56) 1996 m. NHL naujokų biržoje ir debiutavo lapkričio mėn. 19, 1997. Šį sezoną per 44 rungtynes ​​jis atlieka aštuonis rezultatyvius perdavimus ir NHL pelnė 674 taškus (207 įvarčiai, 467 rez. perd.). Cheliosas 26 NHL sezonus žaidė Monrealio „Canadiens“, Čikagos „Blackhawks“, Detroito „Red Wings“ ir Atlantos „Thrashers“ komandose. Paskutinės jo rungtynės buvo 2010 m. balandžio 6 d. su Atlanta.

.

Leave a Comment