Chloe Kim pirmauja anksti: 2022 m. žiemos olimpinių žaidynių tiesioginiai atnaujinimai

Kreditas…Robertas F. Bukaty / Associated Press

Tai buvo širdį verianti pabaiga – Mikaela Shiffrin antras ankstyvas pasitraukimas iš olimpinių lenktynių per tris dienas. Tačiau Shiffrin nebuvo pasiruošęs judėti toliau. Dar ne tik.

Nusivylusi ir suglumusi dėl Pekino olimpinių žaidynių svajonės, kuri realiu laiku išsipildė, Shiffrin trečiadienio rytą atsisėdo ant sniego šalia slalomo trasos ir įkišo galvą tarp sulenktų kelių. Ji ten išbuvo daugiau nei 20 minučių, kai kai kurie jos varžovai prabėgo pro šalį, pasimetę mintyse ir nusivylę, bandydami išsiaiškinti, kas nutiko.

Kai ji pagaliau nusileido nuo kalno, Shiffrin neturėjo atsakymų.

„Turėjau ketinimą geriausiai slidinėti ir greičiausius posūkius“, – kovojant ašaras žurnalistams sakė Shiffrin. „Tačiau norėdamas tai padaryti, turėjau perstumti liniją, taktiką. Ir tada tai tikrai yra ant ribos. Ir viskas vyksta taip greitai, kad tikrai nebuvo vietos paslysti, net šiek tiek.

Kreditas…Robertas F. Bukaty / Associated Press

Niekas Shiffrin profesionalioje karjeroje nenurodė greitų ir visiškų nusivylimų, kuriuos ji patiria šią savaitę didžiausioje savo sporto scenoje. Slalomas yra pati bauginamai tiksli slidinėjimo lenktynių disciplina, tačiau Shiffrin, dukart olimpinė čempionė ir daugiausiai apdovanojimų pelniusi slalomininkė per visą istoriją, ištverti tik penkias sekundes geriausioje rungtyje buvo beveik nesuvokiama.

Kai Shiffrin šluostėsi ašaras tiesioginiame televizijos eteryje, draugai ir nepažįstami žmonės susibūrė į jos pusę. Jos vaikinas, Norvegijos slidinėjimo žvaigždė Aleksandras Aamodtas Kilde, socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė palaikančią žinutę kartu su Shiffrin vaizdu, sėdinčiu vienas sniege.

„Kai žiūrite į šią nuotrauką, galite sugalvoti tiek daug teiginių, prasmių ir minčių“, – rašė jis. Labiausiai Tai mane nuvilia, nes matau tik tai, kad geriausias sportininkas daro tai, ką daro geriausias sportininkas! Tai yra žaidimo dalis ir taip atsitinka.

Gimnastė Simone Biles, kuri pasitraukė iš kelių praėjusios vasaros Tokijo žaidynių renginių dėl psichikos blokados, kuri neleido jai saugiai rungtyniauti, socialiniame tinkle „Twitter“ pasiūlė tris baltas širdis.

Shiffrin liko trys olimpinės lenktynės, jei ji nuspręs į jas dalyvauti, o tai nebeatrodo tikras.

„Pabandysiu iš naujo nustatyti iš naujo ir galbūt šį kartą pabandysiu atstatyti geriau“, – sakė ji. „Bet aš taip pat nežinau, kaip tai padaryti geriau, nes tiesiog nežinau. Niekada anksčiau nebuvau šiose pareigose ir nežinau, kaip su ja elgtis.

„Jei aš ketinu slidinėti pro penktuosius vartus, na, kokia prasmė?

Kol ji kalbėjo, slalomas vyko be jos. Petra Vlhova, kuri šį sezoną stipriai varžėsi su Shiffrinu, grįžo po nesėkmingo pirmojo važiavimo ir iškovojo auksą ir tapo pirmąja Alpių olimpinių žaidynių medalininke iš Slovakijos. Antroje vietoje liko austrė Katharina Liensberger, atsilikusi aštuoniomis šimtosios sekundės dalimis, vos greičiau už bronzą iškovojusią šveicarę Wendy Holdener.

Paleisti 1

Paleisti 2

Laikas

Slovakija

52.89

52.09

1: 44,98

AUT vėliava

Austrija

52.83

52.23

1: 45.06

SUI vėliavėlė

Šveicarija

52.65

52.45

1: 45.10

Shiffrin, kuri turėjo kovoti dėl kelių aukso medalių šiose žaidynėse, beveik nuo pat pradžių turėjo problemų trečiadienio bėgime, nes jos pėdos ir rankos nebuvo sinchronizuojamos, jos pusiausvyra svyravo, o vartai į ją artėjo greičiau, nei ji galėjo sureaguoti. . Ji vos nenukrito aplenkdama ketvirtuosius vartus, o jos įprastos guolis buvo suvaržytas. Kai ji praėjo penktuosius vartus, ji ėjo į tako pusę ir žinojo, kad jos lenktynės baigėsi. Ji buvo diskvalifikuota prieš šeštuosius vartus.

Interviu ji paaiškino, apie ką galvojo sėdėdama tako pusėje. Ji sakė, kad ją apėmė jausmas, kad nuvylė save ir kitus.

Kreditas…Dougas Millsas / „The New York Times“.

„Bandžiau atsigręžti atgal ir pagalvoti apie paskutines dienas, – sakė ji, – ir pagalvoti, ką bandžiau daryti ir ką dariau slidinėdamas, kas leistų manyti, kad ant penktųjų vartų pasistumsiu. . šiek tiek per sunku, kad iš tikrųjų negalėčiau laikytis kurso.

26 metų Shiffrin laimėjo 2014 m. olimpinių žaidynių slalomą ir nuo to laiko dominuoja šiame renginyje, laimėdamas daugiau pasaulio taurės slalomo lenktynių (47 m.) nei bet kuris kitas lenktynininkas, tiek vyras, tiek moteris. Ji retai klysta; kai praėjusį mėnesį jai nepavyko baigti slalomo, tai buvo pirmas kartas per beveik ketverius metus.

Šifrinas pastarąsias savaites praleido kalbėdamas apie išorines kliūtis. Gruodį jai buvo teigiamas koronaviruso testas ir ji baiminosi dėl logistikos problemų, susijusių su atvykimu į Kiniją.

Pirmosiomis žaidynių dienomis ji dažnai diskutuodavo apie vėją ir atsitiktinumą, kas gali nutikti ant tankaus kalno. Tačiau nė vienas iš šių veiksnių neturėjo įtakos, ir trečiadienį ji bandė juos atmesti.

„Tai ne pasaulio pabaiga“, – sakė Shiffrin, bandydama juoktis iš savęs – o gal bandydama save įtikinti. „Ir taip kvaila taip rūpintis. Bet jaučiu, kad dabar turiu daug suabejoti.

Shiffrin iškovojo tris medalius dvejose ankstesnėse olimpiadose, tačiau tai yra pirmas po to, kai prieš dvejus metus mirė jos tėvas Jeffas Shiffrinas. Tai jai neišėjo iš galvos, kai ji ruošėsi palikti lenktynių zoną.

„Šiuo metu aš tikrai norėčiau jam paskambinti“, – sakė Shiffrin.

Leave a Comment