„Conan Chop Chop“ rinkinys bus išleistas kovo 1 d

|

Nuo to laiko buvo ilgas kelias Conan Chop Chop pirmą kartą buvo paskelbtas, bet galiausiai žaidimas bus išleistas 2022 m. kovo 1 d. Kai balandžio 1-osios pokštas tapo tikru projektu dėl to, kad gerbėjams jis labai patiko, „Funcom“ daugelį metų bandė sukurti šį žaidimą, bet visada atrodė, kad iškilo viena ar kita problema, sustabdžius projektą. Na, o netrukus po to, kai kompanija nusipirko teises į Conan The Barbarian franšizę, visko, kas ją sulaikė, staiga nebeliko. Komanda labai džiaugiasi galėdama išplatinti šį žaidimą plačiosioms masėms, todėl vasario 21 d. jie siūlo nemokamą demonstracinę versiją Steam, suteikdami jums galimybę šiek tiek pažaisti žaidimą ir gerai suprasti, ką daryti. tikėtis. Žemiau galite sužinoti daugiau su naujausiu anonsu, nes kitą mėnesį jis pasirodys asmeniniame kompiuteryje ir visose trijose pagrindinėse konsolėse.

Kreditas: Funcom

Su savo linksmu žvilgsniu į Barbaro Conano pasaulį, Conan Chop Chop įdeda žaidėjus į kai kurių didžiausių Hyboria herojų odines basutes, kai jie kovoja, kad sustabdytų klastingą burtininką Thotą-Amoną, įsikūnijusį piktąjį ir nelabai malonų vaikiną. Sumaniai išdėstyti kaip nesąžiningi vakarėlių žaidimai, ypatingą dėmesį skiriant vakarėliui, žaidėjai gali visa galva mesti į 1–4 žaidėjų kelių žaidėjų chaosą tiek internete, tiek bendradarbiaujant ant sofos. Jame yra stebuklingai sukurti žemėlapiai, trilijonai daiktų derinių, kuriuos galima grobti, ir eklektiška smalsių būtybių aibė – nuo ​​savaime besidauginančių viščiukų iki piktų smegenų vorų.

„Conanas yra barbaras, kuris buvo sukaustytas mūšio liepsnose; jo nuoširdumas ir ryžtas, kraujas, prakaitas ir ašaros padarė jį nuostabiu kariu, kurį visi mylime“, – sakė jis. Kimbo Forrestas, Mighty Kingdom kūrybinis lyderis. “Ir mūsų kraujas, prakaitas ir ašaros davė jums tai: Conan nuotykius, kurių liudytojas nėra buvęs pasaulyje. Patirtis ne tik gerbėjams veteranams, bet ir tokia, kuri pritraukia ir pradžiugina naują auditoriją.”

Paskelbta: Conan Chop Chop, Funcom, Žaidimai, Vaizdo žaidimai | Tagged: Conan Chop Chop, Funcom

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment