„Crossout Mobile“ paleidžiama „Android“ sistemoje daugiau šalių, o „iOS“ – netrukus

Crossout Mobile veikia jau kurį laiką, nors tik keliose šalyse. Šiandien „Targem Games“ ir „Gaijin Entertainment“ paskelbė apie žaidimo paleidimą Šiaurės Amerikoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir keliose kitose „Android“ šalyse, o vėliau vasario 10 d.

„Crossout Mobile“ yra transporto priemonėms skirtas veiksmo internetinis žaidimas, vykstantis Mad Maxo postapokaliptiniame pasaulyje, kuriame veikia automobiliai, šarvuoti viskuo, kas tik įmanoma. Žaidėjai gali rinktis iš daugybės patobulinimų ir įdiegti visą pavojingų ginklų arsenalą, kad galėtų dalyvauti ir laimėti žavias PvP ir PvE kovas, vykstančias ant civilizacijos, kurioje šiuo metu gyvename, griuvėsiuose.

Žaidimas susideda iš paprastų 6 prieš 6 mūšių, kurių vienintelis tikslas yra būti geriausiu grupės vairuotoju. Žinoma, tai nėra taip paprasta ir žaidėjai turės sukurti transporto priemonę su unikaliomis modifikacijomis ir ginklais, kurie papildytų jų žaidimo stilių. Pavyzdžiui, vairuotojai gali sukurti galingą transporto priemonę, pavyzdžiui, stipriai šarvuotą automobilį, greitą ir judrų bagį arba universalą, kuris viską apima ir patikrina kelis kiekvieno kriterijaus langelius. Turint begalę modifikacijų, yra vietos dideliam pritaikymui, kad būtų sukurtos itin skirtingos transporto priemonės.

Be žaidimo pristatymo šiuose naujuose regionuose, „Crossout Mobile“ taip pat išleido naują mūšio leidimą, daugiausia paremtą įkūrėjo frakcijai priklausančiomis automobilių dalimis. Žaidėjai gali tikėtis uždirbti tvirtų konstrukcinių dalių, pagamintų iš sunkiųjų statybinių transporto priemonių, ir ginklų, tokių kaip vinių ginklai ir lazeriai iš mūšio praėjimo. Jie gali būti naudojami kuriant naujus automobilius, kurie padės valdyti mūšio lauką. Be to, taip pat pristatomas naujas „Knives Out“ režimas, kuris apribos žaidėjų naudojimą tik artimojo kovos ginklais.

Be to, į žaidimų parduotuvę buvo įtrauktas naujas sezono paketas, kuriame yra beprotiškai galingas automobilis Rakshasa (tai reiškia demonas). Jame yra nematomumo modulis ir Fortune rato paleidimo priemonė.

Atsisiųskite „Crossout mobile“ nemokamai iš „Google Play“ ir „App Store“, jei jis pasiekiamas jūsų šalyje.

Taip pat peržiūrėkite populiariausius veiksmo žaidimus, kuriuos galite žaisti mobiliajame telefone!

Leave a Comment