Crux: „The Great Outdoors“ apžvalga – „Išvaizda gali būti apgaulinga“

Iš tikrųjų niekada nebuvau labai mėgstamas leistis į lauką, todėl „sportas lauke“ man patinka virtualiai, o ne realiai. Manau, nenuostabu, kad Crux: The Great Outdoors man pasirodė iš pirmo žvilgsnio vien dėl savo vaizdų, tačiau ar Mindgames Studios aukščiausios kokybės nemokamo laipiojimo žaidimo tęsinys vertas laiko ir pastangų?

Turinys:

CRUX: PUIKŪS LAUKE VIZUALAI

„Crux: The Great Outdoors“ tikslas yra neįtikėtinai paprastas – iš esmės turėsite šiek tiek laipioti uolomis, mėgaudamiesi nuostabiu lauke. Perbraukdami (arba bakstelėdami, jei naudojate virtualius mygtukus) dešinėje ekrano pusėje valdote rankas, o kairėje – kojas. Turėsite įvaldyti tikslią abiejų jų išdėstymą, kad pakiltumėte į viršų, nes norint patekti į viršūnę, reikia ne tik noriai ir nenoriai įsitvirtinti. Čia labai svarbu tinkamai suplanuoti kelią, juolab kad negalima per ilgai išbūti vienoje vietoje.

Tai, be abejo, yra mano didžiausias nuoskaudas dėl žaidimo, nes nors vaizdiniai atrodo visiškai stulbinančiai, galiausiai įsijungia laikmačiai ir viskas nusileidžia žemyn. Bet prie to pakalbėsiu vėliau.


Kalbant apie žaidimo estetiką, labai smagu matyti minimalistinę grafiką ir klausytis visiškai vėsios foninės muzikos. Man labai patiko žiūrėti į nuostabius kraštovaizdžius kiekvienoje scenoje, o fone serenavosi Zen partitūra. Jei tik galėčiau toks išlikti – laikydamasis brangaus gyvenimo – amžinai, taip ir pasilikčiau.

CRUX: PUIKUS ŽAIDIMAS LAUKE IR VALDYMAS

Žinoma, jūs NEGALITE likti toks amžinai, nes kai tik jūsų rankos įsikimba į akmenis, ekrano centre pradeda suktis apskritimas, rodantis, kiek jums liko laiko, kol paslysite ir nukrisite iki ankstyvos mirties. (arba ant kilimėlio). Kai jūsų kojos užlipa ant uolos, galite šiek tiek užtrukti, kol suformuluosite savo puolimo planą – bet kai tik rankos pradeda judėti, juda ir laikmatis, ir tai visiškai neatleidžia.

Tačiau yra tam tikrų taškų, kurie tarnauja kaip jūsų kontrolinis taškas, todėl viskas, ką jums tikrai reikia padaryti, tai patekti iš vieno kontrolinio punkto į kitą, kad galėtumėte planuoti savo kelią iš naujo. Bet kad ir kaip lengvai tai skambėtų, realiame žaidime tai padaryti yra velniškai sudėtinga. Ta prasme tai tampa labai prieštaringa patirtimi – viena vertus, puikus vaizdas ir muzika užliūliuoja klaidingą saugumo jausmą, tačiau, kita vertus, reikia tobulai lenktyniauti į kalno viršūnę. pozicijų arba nepavyks žaidime. Nepadeda ir tai, kad turite ir judesių skaitiklį, todėl tų mygtukų siuntimas šlamštu čia jums nebus naudingas.

KOKIO APELIACIJA?

Crux: The Great Outdoors palieka mane visiškai sudraskytą. Kad ir koks malonus būtų po daugybės bandymų pagaliau patekti į viršūnę, vis tiek nesijaučia verta viso streso ten patekus, ypač kai iš pirmo žvilgsnio dėl savo vaizdų žaidimas atrodo kaip šaunus pavadinimas. Yra treniruočių režimas, kuriame galite treniruotis, kad teisingai orientuotumėte guolius, tačiau jis neatrakina lygių, o tai tiesiog gaila.

Galų gale, aukščiausios kokybės titulas gali būti vertas dėmesio, jei jums patiko nemokamas jo pirmtakas, nes dabar jame yra atnaujintas vaizdas ir puikūs peizažai, kuriuos galite atrakinti žaidimo eigoje. Tačiau, atsižvelgiant į jo įtemptą pobūdį, paslėptą po šaltu dangteliu, galite sulaukti netikėtumo – ar tai malonu, ar ne, priklauso tik nuo jūsų.

Leave a Comment