CSU kasmetiniame „Orange Out“ vasario 2 d. vyks San Diego valstijoje. 4

Atidarymo patarimas

• Penktadienį, vasario mėn., „The Rams“ grįš į namus kasmetiniam „Orange Out“. 4 19 val. prieš ginantį Mountain West čempioną San Diego valstiją.
• Žaidimas bus transliuojamas per FS1, kai Jenny Cavnar tvarkys žaidimą po žaidimo, o Jess Settles – analitikas.
• Garsas bus transliuojamas Kolorado valstijos sporto radijo tinkle (kartu internete adresu CSURams.com) su Brianas Rothas ir Adamas Nigonas, tvarkantis transliaciją. CSU Sports Network transliacijas taip pat galima pasiekti mobiliuosiuose įrenginiuose per Varsity Network programėlę (nemokama visuose Apple ir Android įrenginiuose). Gerbėjai gali naudotis programėle, norėdami akimirksniu pasiekti nemokamus žaidimų dienos garso srautus ir gauti tiesioginius pranešimus, kad primintų apie žaidimo pradžią ar būsimas garso transliacijas.
• Žaidimas taip pat turės tiesioginę statistiką CSURams.com.

10 laipsnių CSU krepšinio

1. Sugrąžinus du pradininkus ir septynis nugalėtojus iš praėjusių metų komandos 23:5, kuri laimėjo Mountain West reguliarųjį sezoną 14:3, o paskui turnyrą, kad patektų į NCAA turnyrą, San Diego valstija buvo pasirinkta užimti antrąją ikisezoninę apklausą. avinai.
2. Tai įtempta serija, San Diego valstija turi pranašumą 47:42, įskaitant 43:39 lygoje. Tačiau CSU turi pranašumą 26:14 Fort Kolinse.
3. CSU namuose yra 9:2 „Orange Out“ rungtynėse ir praėjusiais metais pirmą kartą Vajominge išvykoje vilkėjo marškinėlius dėl pergalės (neįtraukta į rekordą).
4. CSU turi 581–241 (.708) visų laikų rekordą „Moby“ arenoje, įskaitant 32–6 per pastaruosius 2+ metus, valdant Medved.
5. Avinai puikiai atliko savo darbą, rūpindamiesi nuosavybe ir išnaudodami juos maksimaliai. CSU yra 16-as pagal mažiausią atakų skaičių šalyje – 10,32 per rungtynes ​​ir 15-as pagal rezultatyvaus perdavimo ir permušimų santykį – 1,46.
6. CSU antrajame kėlinyje varžovus pralenkia vidutiniškai 7,1 taško per rungtynes, įskaitant šešias rungtynes, kuriose per paskutines 20 minučių įmušama 50 ar daugiau taškų.
7. Jauniai Isaiah Stevensas ir Džonas Tonje ir senjorams Kendle Moore ir Adamas Thistlewoodas visi yra CSU 35 geriausiųjų pagal 3 taškų procentą.
8. Jaunesnysis sargybinis Isaiah Stevensas buvo įtrauktas į Bobo Cousy Pointo Metų gvardijos apdovanojimo stebėjimo sąrašą, paskelbtą Naismitho memorialinio krepšinio šlovės muziejaus sausio mėn. 31. Cousy apdovanojimas dabar patenka į 10 paskutinių žaidėjų, įvardijančių geriausią šalies gynėją.
9. Jaunesnysis Davidas Roddy sausio mėn. vėl buvo įtrauktas į medinį stebėjimo sąrašą. 31 d., pirmą kartą pasirodžius jame sausio mėn. 5. Jis taip pat buvo įtrauktas į Lute Olson apdovanojimą vidurio sezono stebėjimo sąraše. 12, o anksčiau – Karlo Malone’o apdovanojimo stebėjimo sąraše metų pradžioje, skirtam geriausiam šalies puolėjui.
10. Antradienį, vasario 2 d., „The Rams“ išvyks į Reno kovoti su Nevada. 8 d., 21 val. MT. Rungtynės bus transliuojamos per CBS sporto tinklą

Leave a Comment