„D&D Beyond“ išleis dvi knygas, skirtas švęsti naują įsigijimą

|

Wizard’s Of The Coast įsigydama D&D Beyond komanda visiems vartotojams suteikia du nemokamus Požemiai ir drakonai knygos internete. Pirmoji iš dviejų knygų bus oficiali Įsigijimai šaltinio knyga, paremta Penny Arcade D&D serija, kuri buvo išleista 2019 m. (Kadangi ji buvo įsigyta, gaukite?) Į knygą galėsite pretenduoti gegužės 19–26 d., joje bus viskas, kas yra standartinėje knygoje, įskaitant klases, rases, veikėjus. , ir atidarymo nuotykis. Kai ją pareikšite, ji taps nuolatine jūsų skaitmeninės bibliotekos dalimi.

Antroji knyga yra ta, su kuria daugelis galbūt nelabai susipažino, nes bus dovanojama Lost Mine Of Phandelver. Tai nuotykis, rastas D&D pradžios rinkinys padėti jums ir kitiems žaidėjams išmokti nuotykių ir DM, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas pridėti prie mišinio. Ši knyga bus automatiškai nemokama visiems registruotiems žaidėjams nuo gegužės 19 d., bet jūs iš tikrųjų turite įeiti ir gauti knygą, ji nebus automatiškai pridėta. Apie abi knygas galite paskaityti žemiau.

Kreditas: pakrantės burtininkai

D&D: įtrauktas įsigijimas

Kai tik pradedate nuotykių verslą, gali būti malonu pakelti koją. Gali būti labai naudinga turėti prieigą prie galingų artefaktų, patirties ir darbo vietų, kurias „Acquisitions Incorporated“ (Acq Inc) gali pasiūlyti naujai franšizei. Prisijunkite prie Omin Dran, Jimo Darkmagic ir Viari kaip niekad anksčiau su nauja Acquisitions Incorporated kampanijos knyga, skirta Požemiai ir drakonai!! Pasiruoškite sėkmei vykdydami savo fantazijos verslo pastangas, naudodami visus ingredientus, kurių jums reikia, kad įtrauktumėte įsigijimus. D&D kampaniją, sukurti savo franšizę ir imtis specializuotų vaidmenų. Be to, visada atsiranda laisvų vietų… Tiesiog stenkitės negalvoti, kodėl.

„D&D Beyond“ išleis dvi knygas, skirtas švęsti naują įsigijimą
Kreditas: pakrantės burtininkai

Lost Mine Of Phandelver

The Lost Mine Of Phandelver nuo Požemiai ir drakonai „Starter“ yra puiki įžanga į didžiausią pasaulyje vaidmenų žaidimą. Kelionė į užmirštas sferas į Phandelverio miestą ir iš naujo atraskite prieš tūkstančius metų pamestą senovės kasyklą.

  • Naudokite 5 iš anksto sugeneruotus simbolius arba sukurkite savo naudodami simbolių kūrimo priemonę.
  • Atrakina 13 monstrų, kuriuos galite naudoti žaidime D&D Beyond Encounters, kad galėtumėte kurti ir vykdyti mūšius.
  • Atraskite 5 naujus magiškus daiktus tyrinėdami Kardo pakrantę spustelėdami savo veikėjo lapą.
  • Susukami stalai, išsamūs žemėlapiai ir daugybė statistinių duomenų, padėsiančių požemių meistrams įveikti šį nuotykį.
Paskelbta: Požemiai ir drakonai, Žaidimai, Stalviršis, Pakrantės burtininkai | Tagged: d & d, dd-beyond, požemiai ir drakonai, pakrantės burtininkai

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment