DeMaras DeRozanas išrinktas 2022 m. NBA Visų žvaigždžių rungtynių (NBC Chicago) pradininku

Jis kiekviename žingsnyje vadovavo gerbėjų balsavimui. Jis daugiau nei pusę sezono buvo kandidatas į MVP, todėl atrodė formalumas, kad DeMaras DeRozanas galiausiai bus pavadintas Visų žvaigždžių startu Rytų konferencijos užnugaryje.

Ketvirtadienį jis buvo oficialus, remiantis sirgalių (50 proc.), žaidėjų (25 proc.) ir žiniasklaidos (25 proc.) balsais.

DeRozanas ne tik užima šeštąją vietą NBA lygoje pagal įmuštus įvarčius, vidutiniškai pelnydamas po 26,4 taško, bet ir darė tai efektyviai – antrąjį karjeros sezoną su aukščiausiu naudingumu pataikė 49,7 proc. Jis taip pat yra antrasis rezultatyviausias ketvirtojo kėlinio žaidėjas NBA lygoje su keliomis herojiškomis akimirkomis vėlyvose rungtynėse.

O Čikagos „Bulls“, nors ir nebe pirmi Rytuose, ir toliau griauna daugumos prognozuotojų lūkesčius. Ketvirtadienį jie turi 30:17 (52 pergalių tempas) ir yra antri konferencijoje, atsilikdami nuo Majamio „Heat“ tik puse žaidimo dėl pirmosios vietos.

Nereikia nė sakyti, kad DeRozanas buvo franšizės atgaivinimo centre.

„Jis šiai komandai reiškė labai daug įvairiais būdais“, – sakė Nikola Vučevičius po trečiadienio pergalės 111:105 prieš „Raptors“. „Jis atnešė lyderystę. Jo atsinešta patirtis. Pasitikėjimas, kurį turime, kai jis yra su mumis aikštėje, ypač rungtynių pabaigoje, žinome, kad jis yra tas žmogus, pas kurį galime eiti.

Manau, kad tai padeda, ypač jaunesniems vaikinams. Turite tokį žaidėją kaip jis, kuris patyrė daug atkrintamųjų rungtynių, daug patirties, sunkių pralaimėjimų, didelių pergalių ir panašių dalykų. Žinote, kad galite juo pasikliauti, ir manau, kad tai labai padeda turėti tokį vaikiną, turintį patirties. Jis taip pat turi labai puikų požiūrį į save, ir manau, kad tai labai teigiamai atsiliepia komandai. Ir tada jo žaidimas, turiu galvoje, jo žaidimas visus metus buvo tikrai nuostabus, galbūt, manau, kad tai gali būti vieni geriausių jo metų NBA.

“Jo žaidimą, akivaizdu, kad visi tai mato. Tačiau mes taip pat matome dalykų, kurių žmonės nemato.”

DeRozanui tai yra trečiasis visų žvaigždžių startas karjeroje ir penktasis bendras pasirinkimas. Jis yra pirmasis „Visų žvaigždžių Bull“ startuolis po Jimmy Butlerio 2017 m. ir 19-asis „Visų žvaigždžių“ franšizės istorijoje.

Trae Youngui iškovojus antrąją starto vietą atokiuose Rytuose, Zachas LaVine’as turės palaukti, kol trenerio atranka bus paskelbta vasario 3 d., kad oficialiai švęstų savo antrąją karjerą. Tačiau vidutiniškai 24,9 taško metant įprastus rezultatyvius metimus tai galima laikyti metimu.

Tada pasilikite su mumis, kuri komanda laimės kurią „Bulls“ žvaigždę vasario 8 d. Visų žvaigždžių šaukime. Pats žaidimas žaidžiamas vasario 20 d. Klivlande.

Spustelėkite čia, jei norite sekti „Bulls Talk“ podcast’ą.

.

Leave a Comment