„Destiny 2“ kovos žaidimo koncepcija yra labai nuostabi

Vaizdo žaidimų franšizės, kurios pereina į naujus žanrus, gali būti nepaprastai smagios ir įdomios, nes gali padėti serialui įkvėpti naujos gyvybės ir supažindinti su ja naujiems žaidėjams, kurie galbūt praleido ankstesnius įrašus. Tai yra kažkas, ką Bungie galėtų panaudoti, kad išplėstų istoriją ir istoriją 2 likimas.

Jei Bungie kada nors nusprendė sukurti atskirą įmonę Likimas žaidimas, perėjęs į kitą žanrą, galėtų pažvelgti į Super Mario serija įkvėpimui. „Nintendo“ piktograma rodoma daugybėje skirtingų žaidimų ir žanrų, įskaitant Mario Kartas, Mario tenisas, ir Mario vakarėlis.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

SUSIJĘS: „Destiny 2“ žaidėjai gali greitai gauti begalę superinių su „Icefall Mantle Glitch“.

„Twitter“ vartotojas @EntityPsd neseniai paskelbė a 2 likimas kovinis žaidimas su idėjomis apie kiekvieno veikėjo sugebėjimus, taip pat animacinis personažų pasirinkimo ekranas su trumpu vaizdo įrašu, kuriame parodyta, kaip Ozyris kovos su Oryx.

Nors tai nėra oficialus Bungie projektas, jis atrodo nuostabiai ir labai įdomu pagalvoti, kas būtų, jei žaidimas būtų pradėtas gaminti. Daugelis populiariausių personažų iš 2 likimas yra koncepcijoje, įskaitant „Cayde“, „Luxe Hunter“, „Osiris“, „Tempest“, „Riven“ ir „Wyvern“, todėl tai yra žvaigždžių sąrašas, kuris tikrai pažymės bet kurį Likimas ventiliatorius. Kiekvienas personažas turi savo unikalų sugebėjimą, pavyzdžiui, Mithrax gali naudoti pirštinę, kad išplėštų skyles piktame tinkle, kad iškviestų šlamštą, ir Tempest, kuris gali naudoti lankines grandines, kad palengvintų sunkius derinius.


Kai veikėjai gali naudotis ginklais ir sugebėjimais, būtų logiška įsivaizduoti a Likimas Kovinis žaidimas turi būti panašus į tokius žaidimus kaip Bandai Namco’s SoulCalibur, kuriame žaidėjai susiduria 3D arenoje naudodami ginklus, o serialas vyksta fantastinėje XVI ir XVII amžių versijoje. Būtų prasminga a Likimas Kovinis žaidimas turi būti mokslinės fantastikos versija SoulCalibur serija, ir ji gali veikti neįtikėtinai gerai.

Su 2 likimas serialas nuolat tobulinamas su naujais išplėtimais, taip pat „Bungie“, skatinantis istoriją ir istoriją apie Likimas serialas su kitomis medijos formomis, įskaitant komiksus, yra daugybė pasirinkimų kuriant žaidimo istoriją, ar Bungie norėtų naudoti šį žaidimą kaip serialo anonsą, ar net papasakoti istoriją pagal dabartinę laiko juostą. . Gaila, kad tai tik koncepcija, nes tai yra pavadinimas, kuris nusipelno būti oficialiai išleistas. Tačiau, atsižvelgiant į „Tweets“ sulauktą dėmesį ir teigiamą atsakymą, galbūt to pakaks, kad „Bungie“ bent jau atkreiptų dėmesį ir pradėtų galvoti apie būsimus „spin-off“ žaidimus.


2 likimas dabar pasiekiama asmeniniuose kompiuteriuose, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ir Google Stadia, o artėjanti „The Witch Queen“ plėtra pasirodys 2022 m. vasario 22 d.

JŪRA: Kita „Destiny 2“ veikla gali daug pasimokyti iš „Dares of Eternity“.


pokemon-legends-arceus-starter-pokemon-featured-image
„Pokemon Legends“: „Arceus“ – kurį pradedantiesiems „Pokemon“ turėtumėte pasirinkti?

Prieš pradėdami tyrinėti Hisui regioną, žaidėjai pirmiausia turės pasirinkti „Pokemon“ pradininką, kad prisijungtų prie jų kelionėje „Legendos: Arceus“.

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment