Didelis „Hearthstone“ atnaujinimas pritrauks draugų iš mūšio lauko

„Blizzard’s Hearthstone“ buvo populiarus mobilusis žaidimas nuo 2014 m. ir nuo to laiko nuolat kinta. Ateina naujas didelis atnaujinimas, kuris atneš keletą gražių naujų „Hearthstone“ priedų. Šis atnaujinimas, be kitų dalykų, į žaidimą įtrauks „Battleground Buddies“.

„Battleground Friends“ atvyksta į „Hearthstone“ su atnaujinimu

Tikriausiai dauguma atnaujinimų yra „Battleground Buddies“ papildinys. Iki šiol kiekvienas iš 75 lentos simbolių kovojo vienas. Dabar, naudojant Battleground Buddy sistemą, kiekvienas veikėjas turi kovos padėjėją.

Puiku tai, kad visi žaidimo veikėjai turi savo unikalų kovos draugą. Tai reiškia, kad komanda sukūrė 75 originalius minionus visiems personažams. Draugas dirbs kartu su jūsų personažu, kad padarytų papildomos žalos priešams.

Kai kovosite, atsiras nauja progreso juosta, kuri bus užpildyta. Manome, kad Buddy, bent jau pakrautas, pradės galingą puolimą. Vis dar nežinome kai kurių detalių, bet visi sužinosime, kai tai prasidės sausio 25 d.

Kiti priedai – samdinių treniruočių aikštelė

Hearthstone pristatė Samdinius į žaidimą kaip būdą pakeisti mūsų žaidimo būdą. Suburtumėte kovotojų komandą ir su pasirinkta kovotojų komanda pralaužtumėte skirtingus priešus.

Bendrovė ką tik paskelbė apie būdą, kaip padėti jiems įgyti EXP net nereikia kovoti. Sausio 25 d., kai įvyks didysis „Hearthstone“ atnaujinimas, žaidėjai galės pastatyti treniruočių aikštelę. Kai pastatysite savo kovotojus į poligoną, jie uždirbs pasyvų EXP.

Be šio papildymo, į sąrašą bus įtraukti nauji samdiniai. Šie nauji personažai yra Balinda Stonehearth, kapitonas Galvangaras, Lokholar ir Wrathion, Sinestra.

Bus nauja istorija pagal Tavish Stormpike

Su šiuo nauju atnaujinimu taip pat gauname naują istoriją. Istorija suksis apie samdinį, vardu Tavish Strompike, ir apima kovą su aštuoniais viršininkais. Nugalėję visus bosus gausite Hunter paketą. Čia bus visos standartinės medžiotojų kortelės.

Negana to, atnaujinimas sukels ypatingą Tavisha ir Rocara peštynes. Žaisdami galėsite žaisti kaip Tavish arba Rokara, kad atstovautumėte savo herojui mūšyje. Taip pat bus unikalus dialogas tarp skirtingų personažų derinių. Tačiau jų teks palaukti šiek tiek ilgiau. Taviso istorija pasirodys vasario 1 d.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tuos mėnulio Naujuosius metus bus ką švęsti. Visi žaidėjai atgaus naują Šokio liūto bilietą, kovą Mėnulio palaiminimo tavernoje ir naujas užduotis.

Leave a Comment