Donovan Peoples-Jones išleido savo mobilųjį žaidimą pavadinimu „Deep Pass Jam“

Donovanas Peoples-Jones ir Cleveland Browns turi daug laiko. „Browns“, planavę gerai žaisti po sezono, net nepateko į atkrintamąsias. Nors ir nebuvo pagrindinė problema komandai, Peoples-Jonesas nepateisino lūkesčių ir antraisiais metais.

Buvęs Mičigano plačiajuostis imtuvas rodė blyksnius kaip naujokas, prieš tapdamas išskirtine 2021 m. „Browns“ treniruočių stovyklos žvaigžde. Nors jo skaičiai šoktelėjo, to nepakako Klivlando puolimui, kuriame trūko žaidėjų kūrėjų.

Tikimasi, kad tai bus didžiausia komandos grėsmė po to, kai Odell Beckham Jr. buvo paleistas, buvęs šeštojo raundo šaukimas atkovojo 34 kamuolius, atliko 597 jardus ir atliko tris kamuolius. Jis ir toliau buvo stiprus žaidėjas, kurio vidutinis gaudymas buvo 17,6 jardo.

DPJ ką tik paskelbė apie naujo mobiliojo žaidimo, kuris dalijasi inicialais, bet reiškia „Deep Pass Jam“, kūrimą. Daugiau informacijos gavėjas pasidalijo „Twitter“:

Žaidimas galimas tiek iPhone, tiek Android produktams.

Kaip pažymėjo jo tviteryje, Peoples-Jonesas grąžina pinigus, skirdamas dalį pajamų, gautų iš pirkinių programoje, CS Mott vaikų ligoninei, įsikūrusiai Mičigano universiteto miestelyje.

.

Leave a Comment