„El Hijo“, nesmurtinis slaptas žaidimas, vėliau šį mėnesį pasirodys „iOS“ ir „Android“. „iPhone“ ir „iPad“ žaidimų apžvalgos

„Handy Games“ paskelbė, kad nesmurtinis slaptas žaidimas „El Hijo – A Wild West Tale“ bus paleistas sausio 25 d., skirtus „iOS“ ir „Android“. Anksčiau jis buvo išleistas asmeniniam kompiuteriui ir „Switch“, kur nuo to laiko uždirbo garbingus 74 Metacritic taškus.

Tai istorija apie berniuką, kuris leidžiasi į nuotykį, norėdamas išgelbėti savo motiną nuo piktų žmonių, kurie ją pagrobė. Tačiau, kad žaidimas būtų tinkamas šeimai ir kad vaikas nenužudytų, „El Hijo“ yra slaptas žaidimas, kuriame vietoj kruvinų atakų naudojami protingi išsiblaškymai.

Siužetas vyksta pasaulyje, įkvėptame spagečių vesterno, o jo kelionė nuves per vienuolynus, dykumas ir miestus, kuriuose gausu blogiukų. Mūsų herojus turės prilipti prie šešėlių, kad jų išvengtų, ir panaudoti savo žaislus, kad atitrauktų sargybinių dėmesį, kai nėra kito būdo prasmukti pro juos jo nepastebėjus.

Be to, kad išvengsite blogiukų, turėsite išspręsti daugybę aplinkosaugos galvosūkių, kurie žada būti sudėtingesni kuo toliau. Tačiau šis sunkumas vertas pastangų, nes jūsų drąsūs poelgiai gali paskatinti kitus vaikus pabandyti padaryti pertrauką dėl laisvės.

Jei idėja žaisti slaptą žaidimą su jutiklinio ekrano valdikliais yra šlykšti, nebijokite. Kūrėjai įtraukė valdiklį ir, jei naudojate „iOS“, „Apple TV“ palaikymą, kad galėtumėte mėgautis asmeninio kompiuterio ir konsolės patirtimi telefone.

„El Hijo“ pasirodys „App Store“ ir „Google Play“ sausio 25 d. Tai aukščiausios kokybės žaidimas, kuris kainuos 9,99 USD.

.

Leave a Comment