Elonas Muskas, pareikšdamas „Twitter“ pareiškimus dėl roboto, sako, kad buvo apkaltintas NDA pažeidimu

Praėjo mažiau nei trys savaitės nuo tada, kai bendrovės valdyba priėmė Elono Musko planą nusipirkti „Twitter“ už 44 milijardus dolerių, ir jau dabar kyla keletas problemų. Atsižvelgdamas į pareiškimą, kuriame „Twitter“ teigė, kad mažiau nei 5% jos vartotojų yra robotai arba šiukšlės, Muskas penktadienį paskelbė, kad jo pirkinys yra ant ledo, kol buvo patikrintas šio teiginio teisingumas. Pranešama, kad praėjusią naktį, apibrėžiant savo tyrimo sąlygas, „Tesla“ savininkui buvo pranešta, kad jis pažeidė neatskleidimo susitarimą.

Naujausias skyrius apie socialinį tinklą, kurio visi mėgsta neapkęsti, prasidėjo balandžio mėn. pirmojo ketvirčio pajamų ataskaita, praėjus kelioms dienoms po to, kai abi šalys patvirtino, kad sandoris juda į priekį. Po šios ataskaitos bendrovė paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad robotai ir šiukšlių paskyros sudaro mažiau nei 5% jos vartotojų, kitaip tariant, paskyros, kurios reklamuotojams yra beprasmės. Tačiau be nepriklausomo patikrinimo Muskas ir kiti akcininkai buvo priversti priimti „Twitter“ žodį dėl šių skaičių.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Penktadienio rytą „Tesla“ generalinis direktorius tviteryje parašė, kad kol kas įsigijo ant ledo, o jo atnaujinimas priklausys nuo to, ar ši statistika pasitvirtino. Nenuostabu, kad po šios naujienos „Twitter“ akcijos smarkiai krito – per dieną sumažėjo maždaug 8%. Muskas vėliau paskelbė tviterį, tiesiog pareikšdamas, kad „vis dar yra įsipareigojęs“. [the] įsigijimas“.

Muskas šeštadienio vakarą praleido kalbėdamas apie tai, kaip jis imsis tirti „Twitter“ 5 proc. Tai darydama jis pažymėjo, kad metrikai nustatyti bendrovė naudojo 100 vartotojų imtį. Pasak jo, „Twitter“ tada jam pranešė, kad atskleisdamas šią informaciją jis sulaužė neatskleidimo susitarimą. Susisiekėme su „Twitter“ norėdami pakomentuoti Musko teiginius.

Iš pažiūros šie rūpesčiai sutampa su Musko pareiškimais apie jo planus dėl „Twitter“ ateities. Botų ir šiukšlių paskyrų mažinimas buvo vienas iš milijardieriaus prioritetų nuo tada, kai jis praėjusį mėnesį pradėjo diskutuoti apie įmonės įsigijimą. „Twitter“ pranešime spaudai, kuriame skelbiama apie įsigijimą, Muskas pareiškė, kad stengsis ne tik sugadinti robotus, bet ir autentifikuoti bei patikrinti kiekvieną svetainės naudotoją. Penktadienio pareiškimas atitinka jo susirūpinimą dėl „Twitter“, ypač jei bendrovės paraiška nėra tokia tiksli, kaip buvo numanoma anksčiau.

Žinoma, apie tai kalbame Elono Musko tviteryje, todėl sunku jį vertinti pagal nominalią vertę. Akcijų rinka pastaruoju metu smarkiai smuktelėjo, ypač „Tesla“ per pastarąjį mėnesį krito beveik 24%. Didelė Musko finansavimo dalis gaunama iš asmeninės paskolos, paimtos už Tesla akcijas, todėl milijardieriui gali prireikti ieškoti papildomų rėmėjų, kol sandoris bus baigtas. Iš tiesų, „The Washington Post“ praneša, kad Muskas praėjusią savaitę atskleidė 7 milijardus dolerių iš kelių investicinių įmonių ir asmenų, tokių kaip Larry Ellisonas, ir jis ir toliau ieško daugiau finansavimo po sunkių Volstryto laikų.

Dėl šio žingsnio Muskas gali ieškoti lengvo išeities kelio – jis vis tiek būtų ant kabliuko už 1 mlrd. Tai taip pat gali būti pastangos sumažinti tikrąją kainą, kurią jis moka už „Twitter“, ypač kai beveik visos technologijų akcijos ir toliau krenta. Muskas gali bandyti pasirengti pakartotinėms deryboms, socialiniame tinkle įvertindamas gerokai mažesnę nei pradinę (420 temos) akcijų kainą.

ATNAUJINIMAS: 2022-05-15 16:37 EST, PAGAL JULES WANG

Muskas: „Twitter“ sako, kad sulaužiau NDA

Šį straipsnį atnaujinome šeštadienio informacija.


Lenovo duetas-5

Šis puikus „Lenovo Chromebook“ pasiūlymas padvigubina jūsų atmintį nemokamai

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment