„Epic Games Store“ šią savaitę pristato naują nemokamą žaidimą

Ketvirtadienis vėl atėjo, o Epic Games Store vartotojams tai reiškia naują nemokamą žaidimą! Šį kartą vartotojai gali susipainioti Apleistas. Žaidimas parduodamas už 19,99 USD, tačiau vartotojai gali jį gauti nemokamai iki sausio 27 d. 11 val., kaip ir ankstesnius nemokamus žaidimus „Epic Games Store“, Apleistas iki tol jo tereikia paprašyti, o tai padarę vartotojai gali žaisti bet kuriuo metu laisvalaikiu. Kitaip tariant, nereikia skubėti bandyti užbaigti Apleistas kol pasirodys kitas nemokamas žaidimas!

„Twitter“ paskelbė „Epic Games Store“. Apleistas galima rasti įmontuotą žemiau. Skaitytojai, planuojantys atsisiųsti žaidimą sau, gali tai padaryti čia.

Tiems, kurie nepažįstami, Apleistas yra pirmojo asmens galvosūkis, kurį sukūrė Mighty Polygon. Tačiau žaidimas nėra šaudyklė, o suteikia žaidėjams užduotį išspręsti galvosūkius, kai jie tyrinėja Chandros bazę – apleistą instaliaciją mėnulyje. 22-ajame amžiuje žaidėjai turi panaudoti magnetines galias, kad spręstų fizikos galvosūkius, kai atskleidžiama žaidimo paslaptis.

„Epic Games Store“ kitą savaitę taip pat pristatė naują nemokamą žaidimą: Daemon x Machina!! Buvęs išskirtinis „Nintendo Switch“ skirtas kovai, paremtai dumplėmis. Žaidėjai turi laisvę kurti ir tinkinti savo mechanizmą, be to, yra daug būdų žaisti, įskaitant vieno žaidėjo žaidimą, internetinį kooperatyvą ir internetines 1v1 arba 2v2 varžybas. Pavadinimas bus nemokamas nuo sausio 27 iki vasario 3 d.

Tikimės, kad per ateinančias dvi savaites vartotojai galės rasti kuo pasimėgauti! Nemokami savaitiniai „Epic Games Store“ leidimai yra puikus būdas žaidėjams išbandyti tai, ko kitu atveju neturėtų. Kiekvieno žaidėjo asmeninės nuostatos yra skirtingos ir Epic Games negalėtų įtikti visiems, tačiau platforma puikiai keičia kiekvieną savaitę pasiekiamą žanrą. Tai gali būti puiki galimybė žaidėjams išeiti iš savo komforto zonos ir atrasti naują favoritą.

Ar planuojate šią savaitę žiūrėti naują nemokamą žaidimą? Ar pastaruoju metu buvote patenkinti nemokama „Epic Games Store“? Susisiekite su mumis komentaruose arba pasidalykite savo mintimis tiesiogiai Twitter adresu @Marcdachamp kalbėk apie visus žaidimus!

.

Leave a Comment