„Expert Raw“, skirta „Samsung Galaxy S21 Ultra“, gauna naują funkciją su keliais klaidų pataisymais

Padidinkite (neplečiamos) saugyklos sutaupymą


„Samsung Galaxy“ serijos viršuje yra „Ultra“ įrenginiai (bent jau iš „S20 Ultra“), ir jie turi keletą geriausių aparatinės įrangos kamerų rinkoje. Tačiau šioje kompiuterinės fotografijos eroje programinė įranga yra tokia pat svarbi, jei ne dar svarbesnė. Praėjusiais metais „Samsung“ išleido „Expert Raw“ programą, skirtą „S21 Ultra“, kad klientai galėtų dar geriau valdyti daromas nuotraukas, patobulindami esamą „Pro“ fotoaparato režimą. Ir dabar buvo išleistas atnaujinimas, skirtas kelioms problemoms išspręsti ir netgi pridėti naują funkciją.

Neseniai nutekėjo serialas „Ice Universe“. tweetao nuoroda, skirta atsisiųsti naują Expert RAW fotoaparato programos versiją 1.0.00.21 – taip pat galima APK veidrodyje. Remiantis ankstesniais „Samsung“ pažadais, tikimasi, kad atnaujinimas ištaisys daugybę klaidų, įskaitant fotoaparato problemas. „SamMobile“ spėja, kad gali būti išspręstos ir kitos problemos, pavyzdžiui, užrakto greičio informacijos klaidos, kai bandoma fotografuoti su ilga ekspozicija, prasta vaizdo kokybė fotografuojant ryškius arba sodrius objektus ir klaidų balso komandos „Expert RAW“ nustatymų meniu.

DIENOS ANDROID POLICIJOS VIDEO

Kad ir kokie pataisymai būtų įtraukti, naujinimas taip pat suteikia visiškai naują funkciją: didelio našumo RAW palaikymą. Nuotraukų įrašymas didelio našumo RAW formatu sumažina vietos, kurią paprastai užima didžiuliai RAW failai, kiekį ir gali sušvelninti poveikį telefono saugyklai – dar svarbiau, nes S21 Ultra neturi išplečiamos atminties.

Programa pasirodė tik praėjusių metų lapkritį, todėl nenuostabu, kad šiame naujame atnaujinime nėra didelių UI pakeitimų ar panašių dalykų. Jei nesate su ja susipažinę, Expert RAW programa skirta tik S21 Ultra (kol kas) ir prideda teleobjektyvų palaikymą fotografuojant RAW formatu. Neaišku, kodėl standartinė „Camera“ programėlė negavo šios funkcijos, tačiau naujoji programėlė gali būti bandomoji lenta būsimiems pakeitimams. Ir ne tik fiksuoja tipinius RAW vaizdus; „Samsung“ diegia papildomus skaičiavimo įgūdžius, kad pagerintų rezultatus, naudodama kelių kadrų HDR ir galimybę sujungti informaciją iš kelių objektyvų, kad pagerintų veikimą esant prastam apšvietimui. Užfiksavę vaizdą gausite dvi kopijas: be nuostolių JPEG ir kelių kadrų RAW failą, kurį galėsite redaguoti pagal savo skonį naudodami Adobe Lightroom sparčiuosius klavišus. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti mūsų naujos programos analizę paleidimo metu.


„Samsung“ planuoja įtraukti šias funkcijas į pagrindinę fotoaparato programą po bandymo „Expert Raw“. Tačiau, jei norite juos išbandyti savo S21 Ultra, turite atsisiųsti programėlę per „Ice Universe“ nuorodą, nes ji vis dar oficialiai prieinama tik Pietų Korėjos „Galaxy Store“ parduotuvėje.


„Angry Birds Journey“ pasaulio starto herojus
„Angry Birds Journey“ dabar pasiekiama visame pasaulyje (deja)

Siaubinga monetizacija ir balansavimas jį griauna

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment