„FIFA Mobile“ ką tik gavo didelį naujo sezono atnaujinimą su vaizdo patobulinimais, žaidimo komentarų priedais ir dar daugiau – „TouchArcade“

FIFA mobilusis (nemokama) iš EA ką tik gavo didelį iOS ir Android naujinį, kuris atneša naują sezoną. Atnaujinimas buvo išleistas vakar ir suteikia vizualinių patobulinimų, 60 kadrų per sekundę palaikymą naujesniuose įrenginiuose, žaidimų komentarų priedus, naujas žaidimo funkcijas ir dar daugiau. Ankstesnis žaidimas turės kai ką perteikti su šiuo atnaujinimu, tačiau jis viskuo nesibaigs. Paskyros lygis, sąrašas, monetos, brangakmeniai, įgūdžių tobulinimas, gerbėjai, akiniai, VIP lygis ir kt. bus nustatyti iš naujo, o FIFA rezultatai, logotipai, emocijos, rinkiniai, vartotojo vardas ir ID nebebus nustatomi iš naujo. Verta paminėti, kad šis naujinimas žymi Legacy režimo pabaigą. Žiūrėkite naujojo anonsą FIFA mobilusis pagal:

Išskyrus žaidimo vaizdų, komentarų, našumo ir žaidimo eigos pakeitimus ir patobulinimus, poravimas taip pat buvo patobulintas planuojant, kad kiekviename regione būtų teikiami tinkamesni tiesioginiai įvykiai su serveriais pagal jūsų buvimo vietą, kuris dabar įdiegtas žaidime. Serverių sąrašas yra čia. Nebegalite žaisti prieš žaidėjus už savo regiono ribų. Lygos dabar taip pat bus apribotos viename regione. Jei jums įdomu, kurį įrenginį leisti 60 kadrų per sekundę greičiu, perskaitykite tai. Jei nežaidei FIFA mobilusis tačiau galite nemokamai atsisiųsti iš iOS App Store čia ir Google Play for Android čia. Bus įdomu pamatyti, kam dirba EA FIFA mobilusis eikime toliau ir ar galiausiai pasieksime tinkamą perėjimą tarp konsolės ir mobiliųjų versijų. Ar žaidei FIFA mobilusis neseniai ir ką norėtum pamatyti šiais metais?

.

Leave a Comment