„Final Fantasy 6 Pixel Remaster“ pasirodys vasario 23 d

Po pirmųjų trijų Final Fantasy žaidimų Pixel Remaster versijų praėjusių metų liepos 28 d., Pixel Remaster versija Final Fantasy 4 rugsėjo mėn. 8 ir „Pixel Remaster“ versija Final Fantasy 5 lapkričio mėn. 10, Square Enix pagaliau paskelbė paskutinio žaidimo išleidimo datą savo remaster antologijoje.

Vakar paskelbta oficialioje „Final Fantasy Twitter“ paskyroje, „Pixel Remaster“ versija Final Fantasy 6 bus išleistas vasario mėn. 23 „Android“, „iOS“ ir „Windows“ asmeniniams kompiuteriams per „Steam“.

Visuose remasteriuose yra atnaujinta 2D pikselių grafika, ilgamečio serialo kompozitoriaus Nobuo Uematsu prižiūrimas garso takelis, nauja vartotojo sąsaja ir turinio premijos, įskaitant bestiariją, iliustracijų galeriją ir žaidimo muzikos grotuvą.

„Pixel Remaster“ versijos „Steam“ puslapis Final Fantasy 6 apibūdina žaidimą kaip „pertvarkytą 2D šeštą žaidimą visame pasaulyje žinomoje „Final Fantasy“ serijoje“, tačiau jo „funkcijos ir (arba) turinys gali skirtis nuo anksčiau iš naujo išleistų žaidimo versijų“. Pagal išvardintus sistemos reikalavimus žaidimas yra suderinamas su Windows 8.1 64 bitų / Windows 10 64 bitų OS ir jam reikės 1 GB laisvos vietos saugykloje.

Pilnas Final Fantasy Pixel Remaster paketą taip pat galima iš anksto užsisakyti „Steam“ ir jo kaina yra 95,94 USD. Atskiri žaidimai kainuoja nuo 11,99 USD iki 17,99 USD.

Leave a Comment