„Fitbit“ programa ir „Google Fit“ ir toliau egzistuos, bent jau kol kas

Atskira kūno rengybos patirtis niekur nedings

„Google I / O 2022“ buvome pasveikinti paskelbę „Pixel Watch“ – pirmąjį „Google“ išleistą „Wear OS“ išmanųjį laikrodį. Nors entuziastai to laukė jau kurį laiką, iš dalies tai tapo įmanoma 2019 m. „Google“ įsigijus „Fitbit“. Ir nors jis turi daug „Google“ DNR, daug fitneso funkcijų jis taip pat gauna iš „Fitbit“ laikrodžių. Tiesą sakant, tai bus pirmasis „Wear OS“ laikrodis su „Fitbit“ integracija. Tai tikriausiai nieko nereiškia, jei dažnai naudojate „Google Fit“, bent jau kol kas.

Duodamas interviu CNET, Jamesas Parkas, Fitbit įkūrėjas ir dabartinis Google nešiojamų drabužių padalinio vadovas, šiek tiek geriau paaiškino, kaip viskas yra su Fitbit ir jo aparatinės įrangos komplektacija dabar, kai Pixel Watch yra tikras dalykas. Be kitų atsakytų klausimų, jis paminėjo, kad nors naujasis „Google“ pagamintas išmanusis laikrodis gaus „Fitbit“ patirtį, pati „Fitbit“ programa nepakeis „Google Fit“. Vietoj to, bent jau kol kas, jie egzistuos kartu. Parkas mano, kad kiekviena programa jau turi savo naudotojų rinkinį, o „Google“ nenori nutraukti jų patirties sujungdama tikriausiai niekas to neprašo.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Manau, kad kol kas „Google Fit“ ir „Fitbit“ programa toliau veiks taip, kaip yra – nemanau, kad norime nutraukti bet kurios grupės naudotojų patirtį. Abi vartotojų grupės, kurios yra gana didelės, mėgsta programą, kurią jie naudoja dėl įvairių priežasčių. Kol kas nematome jokios priežasties tai pakeisti.

Tai nereiškia, kad jų nebus bet koks vis dėlto savotiška integracija. Jis paminėjo, kad kai kurios „Google“ paslaugos gali būti integruotos į „Fitbit“ išmaniuosius laikrodžius, kaip ir „Fitbit“ bus „Pixel Watch“. Jis taip pat patvirtino, kad „Fitbit“ ir toliau yra įsipareigojęs naudoti „Versa“ ir „Sense“ serijas, nes jos turi natūralių pranašumų, susijusių su baterijos veikimo trukme ir įperkamumu.

Jei nuspręsite šį rudenį įsigyti „Pixel Watch“ ir atsisakysite „Fitbit“ dalykų ir dirbsite tiesiogiai su „Google Fit“, turite tokią galimybę – ji niekur nedings.


ap-google-pranešimai

„Google Message“ netrukus gali pasimokyti iš jūsų pokalbio ir pasiūlyti priminimų, kalendoriaus susitikimų ir daugiau

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment