„Flames“ gerbėjai visu pajėgumu renkasi 5 žaidimo pergalę

Kalgaris trečiadienį buvo triukšmingas, kai „Flames“ 3:1 nugalėjo Dalaso „Stars“ ir laimėjo penktąsias rungtynes ​​„Scotiabank Saddledome“ stadione. Fotografė Ose Irete buvo Saddledome, kad užfiksuotų C of Red veiksmą.

Serijoje rezultatas buvo lygus 2:2, o žaidimą turėjo laimėti abi pusės, o „Flames“ gerbėjai susirinko gausiai palaikyti savo komandą.

Pilnas Saddledome šurmuliavo, o už arenos ribų nesiskyrė. Sirgaliai išgirdo savo balsus Raudonojoje aikštelėje – automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie pat arenos, paversta fanų zona.

Jordanas Tremblay priklausė gerbėjų grupei, kuri buvo už Raudonosios zonos.

Tremblay, pavaizduota žemiau, sako, kad per atkrintamąsias varžybas reikia „Red Lot“.

„Jei negalite patekti į pastatą, bet galite būti čia, saulėje, visi aplinkiniai, tai yra apie ką.

Jis mano, kad tai yra daugiau nei ledo ritulys kalgariečiams, kurie pastaruosius porą metų jautė pandemijos padarinius.

“Miestui tai didžiulis! Tai sujungia visus, ypač po kelerių pastarųjų metų. Tai yra tai, ko mums reikia.”

Nelsonas Liemas, nuotraukoje žemiau su savo vaikais ir savo partnere Jessica, džiaugiasi galėdamas pasidalinti atkrintamųjų varžybų patirtimi su savo vaikais. Liemas tikisi, kad tokie prisiminimai padarys juos visą gyvenimą trunkančiais „Flames“ gerbėjais.

„Visa tai susiję su įsimintinos patirties kūrimu“, – sakė jis.

Britas Jordanas, pavaizduotas žemiau, yra „Stars“ gerbėjas, sausio mėnesį persikėlęs į Kalgarį iš Dalaso. Jordanui atmosfera aplink „Flames“ yra didelis pokytis, palyginti su ledo ritulio gerbėju Dalase.

“Dalase visi dideli futbolo gerbėjai. Dauguma žmonių džiaugiasi “Cowboys”, o ne už “Stars”. Taigi šaunu matyti, kad visas miestas išeina ir tikrai į jį patenka.”

Po pirmojo kėlinio be įvarčių nuotaika vis dar buvo pakili, tačiau antrojo kėlinio „Stars“ įvartis privertė „Flames“ sirgalius įsminti.

Vartininko Jacobo Markstromo herojiškas 20 atmušimų ir Mikaelio Backlundo, Andrew Mangiapane’o ir Trevoro Lewiso įvarčiai trečiajame kėlinyje padėjo šeimininkams užsitikrinti pergalę.

„Flames“ laimėjo 3:1, atnešdama palengvėjimą ir džiaugsmą arenoje.

Darianas Daychiefas, pavaizduotas žemiau, yra „Flames“ gerbėjas iš Edmontono.

“Man patinka čia tvyranti energija. Bijau vaikščioti po Edmontoną su Kalgario marškinėliais ir nesulaukti neapykantos”, – juokdamasis sakė Daychiefas.

Ji sako, kad grįš namo laiminga po to, kai „Flames“ laimėjo ir „Oilers“ pralaimėjo penktąsias rungtynes ​​prieš Los Andželo „Kings“.

Jos prognozė „Flames“ atkrintamosiose varžybose?

„Tikiuosi, kad jiems pavyks tai padaryti iki galo“.

„Flames“ penktadienį išvyks į Dalasą, kur vyks 6 rungtynės, kai turės galimybę užbaigti seriją.